Praca ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI Cieszyn kontakt przez OHP

Stanowisko: ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: od 15 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie poleceń przełożonegoksięgowanie dokumentówprowadzenie rejestrówtworzenie raportów kasowychopisywanie dokumentówpomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Data publikacji: 2016-03-09

Lokalizacja: Cieszyn (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie poleceń przełożonegoksięgowanie dokumentówprowadzenie rejestrówtworzenie raportów kasowychopisywanie dokumentówpomoc w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 15-20 zł/h

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Cieszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Cieszyn

Adres pracodawcy:
Wałowa 4, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Wałowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: Usługi księgowe, audyt, doradztwo

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Cieszyn

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości