Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 12.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie kierunkowe (finanse, rachunkowość), znajomość programów MsOffice, odpowiedzialność, skrupulatność, samodzielność. Urząd Pracy wyraził zgodę na realizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby w wieku poniżej 30 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWIK OCHRONY - DOZÓR MIENIA - do 1 850 PLN

obchody terenu, natychmiastowe reagowanie na wszelkie zagrożenia, zapobieganie kradzieżom, przestrzeganie regulaminu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

MAGAZYNIER/ OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 950 PLN

Załadunek towaru na samochód , rozwożenie na halę
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Częstochowa (śląskie)

KONSTRUKTOR OBUWIA - MODELARZ KOPYT - od 2 000 PLN

opracowywanie projektu kopyt, projektowanie i wykonywanie modelu kopyt, sprzadzanie dokumentacji techniczno -technologicznej zodnie z normami, nadzór nad wykonywaniem i stopniowaniem kopyt
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Łuków (lubelskie)

OPIEKUN DOWOZÓW - od 1 850 PLN

Opiekun dowozów
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Wielgie (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

prace na budowie osiedla mieszkaniowego; możliwość pracy za granicą
WOJA Sp. z o. o. - 2016-09-09 - Warszawa (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 2 265 PLN

Nauczanie dzieci w klasie zerowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Miechów (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Końskie (świętokrzyskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

refeudacja 30art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

INFORMATOR HANDLOWY - do 2 000 PLN

Pozyskiwanie informacji oraz znajdowanie nowych dostawców z krajów bliskiego wschodu. Bezpośredni kontakt z kontrahentami. Sporządzanie raportów zarządowi spółki. Wykształcenie średnie mile widziane handlowe. Biegła znajomość języka hindni lub urdu. Kreatywność, dobra organizacja pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Radzymin (mazowieckie)

KIEROWCA - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kierowca - sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bielawa (dolnośląskie)

NAUCZYCIEL - od 2 265 PLN

Praca z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną róznego stopnia.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Wieliczka (małopolskie)

826S OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń w zakresie obrabiarek sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Radom (mazowieckie)

KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 12 000 PLN

uczestniczenie w tworzeniu lub też kierowanie tworzeniem centrum danych (Data Center) i serwerów, projektowanie systemów przechowywania danych i kierowanie migracją danych, kierowanie projektami mającymi na celu opracowywanie nowych koncepcji pracy i rozwiązywania problemów, aktywne uczestniczenie we wdrażaniu nowych technologii branzowych, w tym technologii SDN oraz Cisco ACI
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 950 PLN

zajmowanie się całościową opieką nad osobami starszymi, pielęgnacją, kąpielami, zmianą pieluchomajtek, usprawnieniem-spacery, pomaganie we wszystkich czynnościach życia codziennego pacjenta, organizacją czasu wolnego; gry i zabawy ruchowe, planszowe itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wichulec (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA ( STAŻ - UZUPEŁNIENIE WRPO) - 997,4 PLN

staż - zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, zapoznanie się z asortymentem towarowym, branie udziału w przyjęciach towaru,, rozpakowywaniu, metkowaniu i prawidłowym eksponowaniu towaru, obsługa klienta, przygotowywanie towaru do wysyłki, dbanie o czystość w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej i opiekuńczej
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Augustów (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż, obsługa klientów, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

nauka wystawiania paragonów i faktur, przyjmowanie towaru, dbałość o wizerunek towarów w sklepie, pomoc przy utrzymaniu czystości towarów oraz wykonywanie zdjęć - fotografia podwodna (ryby i koralowce).
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Jasło (podkarpackie)

ASYSTENT GEODETY - od 2 000 PLN

pomiary geodezyjne oraz opracowywanie wyników tych pomiarów
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Pszczyna (śląskie)

POMOCNIK TYNKARZA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wągrowiec (wielkopolskie)

KIEROWNIK DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

sprzedaż bezpośrednia w sklepie stacjonarnym art. kosmetyczno-fryzjerskich, nadzór działalności działu sprzedaży detalicznej i hurtowej art. kosmetyczno-fryzjerskich
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Piła (wielkopolskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

zfodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 925 PLN

wykształcenie kierunkowe, doświadczenie mile widziane, kursy w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Biadki (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Łobez (zachodniopomorskie)