Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Pasieki kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Opieka nad dziećmi.

Data publikacji: 2016-09-01

Lokalizacja: Pasieki (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pasieki, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pasieki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Asystent nauczyciela przedszkola (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Lwowska 35, 22-600 Tomaszów Lubelski, powiat: tomaszowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Lubelski

Ulica pracodawcy: Lwowska

Numer budynku pracodawcy: 35

Profil działalności pracodawcy: Szkoła podstawowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.09.2016