Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Krościenko nad Dunajcem kontakt przez PUP

Krościenko nad Dunajcem, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krościenko nad Dunajcem

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowotarski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Szpitalna 14, 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: nowotarski

Gmina pracodawcy: Nowy Targ

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Targ

Ulica pracodawcy: Szpitalna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STANOWISKO DS. TECHNICZNYCH - do 2 600 PLN

Zapewnienie właściwego stanu technicznego urządzeń i instalacji; obsługa eksploatacyjna obiektów wystawienniczych, monitorowanie pracy urządzeń grzewczo wentylacyjnych, wykonywanie czynności wspomagających pracę obiektów wystawienniczych w zakresie, organizacji spotkań, funkcjonowania ekspozycji, zmian w wyposażeniu, nadzór nad wykonywaniem prac konserwacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Gdańsk (pomorskie)

REFERENT DS. KSIĘGOWOŚCI - do 1 850 PLN

sprawdzanie i dekretacja dokumentów księgowych, prowadzenie rejestrów VAT, ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych, sporzadzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, ZUS, prowadzenie ewidencji ksiegowych, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY - od 2 912 PLN

-lakierowanie natryskowe
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Mikołów (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - do 1 902 PLN

Wykształcenie: min. zawodowe; doświadczenie min. 1 rok; prawo jazdy kat. C, CE; ADR; św. kwalifikacji, karta kierowcy, badania; zakres obowiązków: załadunek, rozładunek transport, wypełnianie dokumentacji; miejsce pracy: kraj +UE
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Gliwice (śląskie)

TECHNIK EKONOMISTA - od 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOCNIK KONSERWATORA - do 2 400 PLN

Konserwator sprzętu ppoż i maszyn, przygotowanie elementów do obróbki ściernej
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż unijny dla osób do 30 roku życia długotrwale bezrobotnych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łask (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 016 PLN

Palenie w piecu, prace porządkowe na terenie oraz na hali. Inne prace o chrakterze gospodarczym.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Płochocin (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Rzeczenica (pomorskie)

POMOC WULKANIZATORA - 997,4 PLN

pomoc wulkanizatora / nabór staż do 30 r. ż. - osoby niepełnosprawne PO WER
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Pabianice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

wg zakresu obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Wałcz (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

administrowanie oraz całościowa obsługa biura zgodnie z zachowaniem zasad firmy, dbanie o utrzymanie czystości w biurze, nadzór nam dokumentami firmowymi oraz ich zabezpieczenie, obsługa połączeń telefonicznych, współpraca z chińskim zarządem
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Piaseczno (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 1 850 PLN

tworzenie materiałów promocyjnych, obsługa strony internetowej i działania promocyjne marketingu,
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kraków (małopolskie)

OBSŁUGA KLIENTÓW,SPRZEDAŻ TOWARÓW, WYKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKI, POMOC PRZY URZĄDZANIU I DBANIU O WYSTRÓJ LOKALU, DBANIE O CZYSTOŚĆ W MIEJSCU PRACY, WYKONYWANIE INNYCH ZADAŃ ZLECONYCH PRZEZ PRZEŁOŻONEGO ZGODNYCH ZE STANOWISKIEM PRACY
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Turek (wielkopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

praca handlowca
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

REFERENT DS. FINANSOWO-KSIEGOWYCH - 997,4 PLN

konfrontacja i dekretacja dowodów księgowych, uzgadnianie sald, księgowanie zaakceptowanych dokumentów, prowadzenie ewidencji analitycznej i syntetycznej dokumentów rachunkowych, analizowanie prawidłowości zapisów na kartach, obsługa programu komputerowego COMARCH CDN KL, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Oława (dolnośląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie elementów wyposażenia elementów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA ST(POWER) - 997,4 PLN

telefoniczne przyjmowanie zleceń, obsługa systemu komputerowego, przyjmowanie zleceń
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Łódź (łódzkie)

PIEKARZ-CIASTOWY,PIECOWY - od 1 850 PLN

wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Regów Nowy (mazowieckie)

PIEKARZ - od 2 000 PLN

przygotowywanie ciast, wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

OCIEPLENIOWIEC - od 2 200 PLN

Branża budowlana.Wyklejanie ścian styropianem, nakładanie tynków silikonowych i żywicznych struktur betonu architektonicznego.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prace biurowe obsługa urzadzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wilczęta (warmińsko-mazurskie)

REFERENT (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami zawierania umów przetargowych z zakresu transportu i inne
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Koszalin (zachodniopomorskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Garwolin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej; przyjmowanie i zamawianie towaru; metkowanie towaru; wykładanie towaru na sklep; utrzymanie miejsca pracy w czystości; inne bieżące prace zgodnie z zajmowanym stanowiskiem, inne bieżące prace.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Bierzewice (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

naprawa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta. Obsługa kasy fiskalnej, metkownicy, terminala płatniczego
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w restauracji i przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poddębice (łódzkie)