Praca ASYSTENT MUZEALNY Miechów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
przewodnik po muzeum, bazylice i zabudowaniach klasztornych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MUZEALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Zawód: muzealnik

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Miechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miechów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: muzealnik

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, krajalnicy, mielenie mięsa, prace porządkowe - mycie urządzeń oraz stoiska, dbanie o ekspozycję towarów, rozliczanie towarów oraz utargów
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Pszczyna (śląskie)

RECEPCJONISTKA - od 1 750 PLN

obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Zdzieszowice. Wykonywanie prac biurowych.Wykształcenie wyższe,obsługa komputera(Word, Excel), komunikatywność, dokładność.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Zdzieszowice (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż detaliczna artykułów spożywczych i przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

transport towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Limanowa (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przygotowywanie pojazdu do naprawy, pomoc w wymianie części układu hamulcowego, zawoeszenia itp.
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KONSULTANT DO KONTAKTÓW Z MEDIAMI W EUROPIE WSCHODNIEJ - od 1 850 PLN

Komunikacja z mediami w Europie: Włochy, Ukraina, Rosja; dotyczy sprzedaży reklam.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Rząska (małopolskie)

SPAWACZ METODĄ TIG, MIG - od 1 850 PLN

spawanie metodą TIG, MIG
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kraszewo (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Kartuzy (pomorskie)

POMOC KUCHENNA (Z) - do 925 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Zakliczyn (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

drobne prace naprawcze, prace porzadkowe na terenie spółdzielni
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wąsosz (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- praca w zespole - obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Jedlicze (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Brzeg (opolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Prace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Witkowo (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

staż w saloniue fryzjerskim
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Goleszów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa i pozyskiwanie klienta. Sprzedaż artykułów spożywczych. Dbanie o wizerunek firmy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Świętochłowice (śląskie)

POMOCNIK DYŻURNEGO ACO - od 1 850 PLN

Monitorowanie urządzeń alarmowych p.poż., obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta ,obsługa kasy fiskalnej ,wykładanie towaru ,dbanie o prawidłowe eksponowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

TECHNIK MECHANIK - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sierpc (mazowieckie)

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:pozyskiwanie nowych klientów; utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami; załatwianie wszelkich formalności związanych z demontażem pojazdów; reklama i promocja
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 2 800 PLN

wykonywanie prac na stanowisku ślusarz- spawacz- spawanie elektryczno- gazowe, w tym praca na wysokości, naprawa maszyn, montaż i demontaż maszyn i urządzeń, wymiana matryc.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 4 000 PLN

Transport pasz z Wytwórni Pasz w Iłowie do odbiorców na terenie centralnej Polski Pasza przewożona luzem w cysternie wielokomorowej.
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Stare Boryszewo (mazowieckie)

REFERENT ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

referent administracyjno - biurowy / nabór staż
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Ksawerów (łódzkie)

MM/ MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY EFS - UZUPEŁNIENIE STANU ZATRUDNIENIA) - od 1 850 PLN

Doposażenie stanowiska pracy - oferta subsydiowana przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Wałbrzychu.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kowalowa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA- REFDO30 (MAŁOMICE) - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, uzupełnianie towaru, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Małomice (lubuskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaz miesa i wędlin.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

DOŚWIADCZENIE W PRACY STOLARZ A
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łubowo (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed