Praca ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH Lublin STOWARZYSZENIE KUPCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW POLSKICH RAZEM

MEŁGIEWSKA 2, 20-209 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
wprowadzanie danych do systemów informatycznych INFOLEWIATAN, pomoc w zakresie analiz cen oraz sprzedażowych ; etc.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRZETWARZANIA DANYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: asystent przetwarzania danych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Asystent przetwarzania danych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PAKIET MS OFFICE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy:
STOWARZYSZENIE KUPCÓW I PRZEDSIĘBIORCÓW POLSKICH RAZEM

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Niecała 14, 20-080 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: Niecała

Numer budynku pracodawcy: 14

Nazwisko osoby zgłaszającej: Agnieszka Dudek

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent przetwarzania danych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016