Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kościerzyna kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościerzyna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: Tkaczyka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie pensjonatu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wisła (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie podstawowe; Obsługa klienta, sprzedaż mięsa i wędlin; dwie zmiany; miejsce wykonywania pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Gliwice (śląskie)

STAŻYSTA W BIURZE DS. GOSPODARKI ODPADAMI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

PRACE PORZĄDKOWE TERENÓW ZIELONYCH
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Grębocice (dolnośląskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - 997,4 PLN

pomoc w organizowaniu i prowadzeniu terapii zajęciowej, motywowanie osób niepełnosprawnych do aktywności, pomoc w organizowaniu terapii indywidualnej i grupowej, organizowanie czasu wolnego osób z zaburzeniami psychicznymi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH - od 2 050 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń odlewniczych. Czytanie dokumentacji technicznej detali.Kontrola wykonywanych przez siebie detali.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Łódź (łódzkie)

TAPICER - od 900 PLN

Tapicer
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Rodzone (warmińsko-mazurskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Węgrów (mazowieckie)

HANDLOWIEC - do 1 850 PLN

Kontakt telefoniczny i osobisty z klientem, sprzedaż i zapoznanie się z produktami firmy, tworzenie ofert handlowych, konfiguracja central telefonicznych, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 1 850 PLN

produkcja i montaż mebli
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Powiercie (wielkopolskie)

MAGAZYNIER/EKSPOZYTOR - od 2 000 PLN

Biezaca obsługa magazynu wraz z przygotowaniem towaru do wysyłki ( składanie i pakowanie sukienek ). Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 1 850 - 2 500 PLN

wykonywanie robót drogowych i sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Uniszki Zawadzkie (mazowieckie)

MAGAZYNIER K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 2 600 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

przyjmowanie towaru w/g faktur, zamawianie utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Łanięta (łódzkie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lębork (pomorskie)

DIETETYK - 2 200 - 2 400 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie wizyt wg schematu Naturhouse, zdobywanie zaufania klienta, dobieranie odpowiednich diet dla klienta, sprzedaż suplementów, analiza kart klientów, przygotowywanie diet Naturhouse na polecenie centrali NaturhouseWYMAGANIA:wykształcenie wyższe - dietetyka, Techniolog żywienia-specjalista, umiejętności sprzedażowe, wiedza z zakresu żywienia i dietetyki, dobra organizacja czasu pracy, obsluga komputera, umiejętności zarządzania
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Lubliniec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA/ PO STAŻU - od 1 850 PLN

przygotowywanie ofert i przedstawianie klientowi
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Opole Lubelskie (lubelskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

STOLARZ- MONTAŻYSTA - od 2 000 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Obróbka i składanie elementów meblowych, stolarskich na stanowisku w zakładzie. Transport, montaż mebli, zabudów meblowych u klienta.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 900 PLN

Obsługa maszyn produkcyjnej ( wkrętarki do wzmocnień ) - możliwość przyuczenia, produkcja okien
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Nauka: rozmieszczania towaru na półkach w sklepiei na regałach w magazynie, przygotowywania towarów do inwentaryzacji i ich zewidencjonowania, obsługi kasy fiskalnej, obsługi klienta.
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Konin (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

prygotowywanie produktów do sprzedaży, dbanie o czystość i estetyke miejsca pracy, obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gościszów (dolnośląskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Rejestratorka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Poznań (wielkopolskie)