Praca ARCHITEKT BUDOWLANY Błonie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: projektowanie fasad

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Dni pracy: poniedziałek - piatekW godz: 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT BUDOWLANY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Błonie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 09.10.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa programu AUTOCAD

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Podobne oferty pracy

SORTOWACZ ODPADÓW KOMUNALNYCH - 997,4 PLN

Sortowacz odpadów komunalnych
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Puszcza Miejska (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Świdnik (lubelskie)

PAKOWACZ RĘCZNY-STAŻ FP REZERWA ART. 49 - 997,4 PLN

Pakowacz ręczny-staż FP Rezerwa art. 49
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Białe Piątkowo (wielkopolskie)

MŁODSZY PROJEKTANT STRON INTERNETOWYCH (WEBMASTER) - od 1 850 PLN

tworzenie kodu html/js na podstwie dostarczonej grafiki,wdrożenie kodu htmlcss/js do systemu zarządzania treścią
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Ogrodzieniec (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 000 PLN

Wykonywanie zabiegów
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT WYDZIAŁU KOMUNIKACJI I DRÓG - 997,4 PLN

przyjmowanie i wysyłka poczty, pomoc przy obsłudze podręczenego zbioru akt pojazdów, pomoc w czynnościach przy rejestracji pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 TONY - do 1 875 PLN

Prowadzenie pojazdu ciężarowego, czynności zwiążane z załadunkiem oraz rozładunkiem towarów.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

księgowy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Łochów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - od 1 750 PLN

przygotowanie dokumentacji sprzedażowej, mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych oraz własny samochód na początek, praca na terenie woj. podlaskiego
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Sokółka (podlaskie)

KONSERWATOR BUDYNKÓW (ART. 150F DOTYCZY OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

prace konserwacyjne oraz porządkowe, naprawy bieżące, monitoring stanu technicznego elementów bvudynków
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Danków (lubuskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY - od 1 500 PLN

przygotowywanie towarów do sprzedaży (czyszczenie, sortownie, wystawianie na półki), dbanie o estetykę i czystość miejsca sprzedaży, realizacja zamówień, współpraca z innymi pracownikami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA MECHANIK - 2 500 - 3 500 PLN

kierowca samochodu pomocy drogowej, mechanik samochodowy
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Augustów (podlaskie)

PRZETWÓRCA OWOCÓW I WARZYW - od 1 850 PLN

Pakowanie wyrobów zleceniodawcy, obsługa zalewaczki, pasteryzatora, etykieciarki, inne czynności wynikające z zajmowanego stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Stawiszcze (łódzkie)

POMOCNIK STOLARZA - 997,4 PLN

szlifowanie drewna, oklejanie taśmą, przygotowanie do lakierowania, szpachlowanie, lakierowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Szczepkowo-Giewarty (warmińsko-mazurskie)

- obsługa klienta,- zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi,- dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży,- nauka obsługi kasy fiskalnej,- nauka sporządzania raportów kasowych,- nauka inkasowania należności za sprzedaż towaru,- nauka prawidłowego oznaczenia towarów kodami,- zapoznanie się z obowiązującym regulaminem pracy i stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Słupca (wielkopolskie)

REFERENT + ST FP ( II US. BAŁUTY) DZ. OBSŁ BEZPOŚRED. - 997,4 PLN

- przygot. korespondnecji do wysyłki,- przyjmowanie korespondencji, otwarcie i wstępna dekretacja,- wprowadz. danych z dokumentów do systemów komp.,- przygot. projektów pism adresowanych do podatników i innych instytucji,- zakładanie akt,- arch. dokumentów,- obsł. urządzeń biur.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Mstów (śląskie)

1576U - PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR LINII DO PROFILI OTWARTYCH (Z) - do 1 850 PLN

obsługa linii do profili otwartych, wykonanie normprodukcyjnych, utrzymanie ciągłości procesu ,konserwacja maszyny i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Zakliczyn (małopolskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Chrzanów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DZIEWIARSKICH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn dziewiarskich , przewlwkanie maszyn dziewiarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Stargard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Sprzedaż artykułów budowlanych, doradztwo, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Nysa (opolskie)

MONTER ZABUDOWY I ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

Stawianie ścian K/G, malowanie, szpachlowanie, układanie paneli podłogowych,
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Kopytkowo (pomorskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

patrolowanie terenu, obsługa monitoringu, kontrola zabezpieczenia terenu
Agencja "Solid Security" Sp. z o. o. - 2016-07-11 - Błonie (mazowieckie)

TECHNIK DOZYMETRYSTA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Złotów (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed