Praca ANALITYK RYNKU-MARKET RESEARCH ANALYST (J. ANGIELSKI, J. UKRAIŃSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Warszawa, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ANALITYK RYNKU-MARKET RESEARCH ANALYST (J. ANGIELSKI, J. UKRAIŃSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: analityk biznesowy

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 600 PLN

Data zakończenia pracy: 06.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe-zarządzanie/ekonomia/statystyka; zaawansowana znajomość języka angielskiego oraz ukraińskiego; co najmniej 4,5 roku doświadczenia zawodowego; zainteresowanie marketingiem, badaniami, rozwojem produktów i marek; wysokie umiejętności analityczne, komunikacyjne i organizacyjne; zaawansowana znajomość programu Excel, Word, PowerPoint. Obowiązki: konsultacje z klientami w związku z innowacyjnymi planami, kwestiami marketingu i strategii rozwoju produktu; analizowanie danych, tworzenie raportów i dostarczanie istotnych informacji o produktach; ocena perspektyw sprzedaży nowych produktów z użyciem narzędzi do przewidywania sprzedaży; przygotowywanie wniosków i projektów, które byłyby zgodne z potrzebami klientów.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: analityk biznesowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.01.2016