Praca AKWIZYTOR Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: AKWIZYTOR

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: j.w.

Data publikacji: 2016-09-21

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AKWIZYTOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: akwizytor

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 26.10.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Akwizytor (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie; rok doświadczenia na w/w stanowisku. zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów, zbieranie zamówień i zawieranie umów o dostawę produktów lub wykonanie usług oraz monitorowanie rynku, składanie sprawozdań przełożonym. - branża hostelowa.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: akwizytor