Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Gdynia Alianz

Władysława IV 43, 81-395 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, odbywanie spotkań handlowych.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1500 zl + prowizja

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Obsługa komputera , komunikatywność.

Nazwa pracodawcy: Alianz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołobrzeska 30, 80-390 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Kołobrzeska

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń cukierni, mycie blach cukierniczych. Rozpoczęcie pracy do ustalenia. Po okresie próbnym możliwa umowa na czas nieokreślony. Kontaktować się z pracodawcą od pn -pt w g. 8-15.
CITO Sp. z o.o. - 2017-01-05 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH TECHNICZNYCH - 800 - 1 600 PLN

Nauczanie przedmiotów samochodowcyh
Zespół Szkół Mechanicznych - 2016-07-25 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 050 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru i inne czynności wymagane w sklepie związane z pracą sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 925 PLN

Komputerowe wypisywanie faktur.
COMAS GROUP - 2016-10-13 - Gdynia (pomorskie)

SPEDYTOR MORSKO-DROGOWY - 2 500 - 3 000 PLN

Znajomość rynku towarowego krajowego i zagranicznego, doświadczenie w pracy z kierowcami oraz znajomość czasu pracy i jazdy.
HELENA Transport-Spedycja H.J. Burek Sp.j - 2016-08-19 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 200 PLN

ECO-FOOD Sp. z o.o. - 2016-08-18 - Gdynia (pomorskie)

KRAWIEC MEBLOWY ( SZYCIE NACIĄGÓW DO MEBLI TAPICEROWANYCH). - od 1 850 PLN

Szycie naciągów do mebli tapicerowanych.
N.A.M. Nadiya Mishchyshyn - 2016-03-01 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 850 PLN

Sprzedaż.
CUSTI DAWID GOSZCZYCKI - 2016-06-29 - Gdynia (pomorskie)

MONTER-ŚLUSARZ - od 18 PLN

Montaż zbiorników ciśnieniowych i konstrukcji stalowych.
Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

CIEŚLA - od 3 500 PLN

Wykonywanie szalunków
PHU PIK - 2016-11-08 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWY - od 2 775 PLN

Pełna obsługa księgowa , kontakt z klientem
TAX FINANCE Sp. z o. o. - 2016-09-29 - Gdynia (pomorskie)

KELNER/KA / POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Pomoc w przygotowaniu posiłków ( kuchnia ukraińsko-rosyjska), obsługa gości - obcojęzycznych.
BROWAR PORTOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-23 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT - do 2 770 PLN

Naprawa urządzeń serwisowych, przyjmowanie i wydawanie,weryfikacja stopnia uszkodzenia urządzenia, rozwiązywanie problemów technicznych, wyjazdy do napraw i przeglądów urządzeń w terenie, doradztwo techniczne, prowadzenie dokumentacji technicznej, prace magazynowe, załadunek, rozładunek towarów.
Dariusz Wesołowski Fortech - 2016-06-29 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH - od 1 400 PLN

Sprzątanie klatek schodowych, terenów zewnętrznych.
A.DAMIĘCKA, L.KUFEL PHU "METALEX" S.C. - 2016-07-21 - Gdynia (pomorskie)

BRUKARZ - 3 000 - 4 000 PLN

Odtwarzanie terenu, prace brukarskie i inne przy budowie sieci gazowej.
"SEGUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-23 - Gdynia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-10-05 - Kraków (małopolskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - od 2 150 PLN

Ochrona osób i mienia, konwojowanie wartości.
Poczta Polska SA - 2016-09-01 - Gdynia (pomorskie)

KELNER/ KELNERKA - od 1 850 PLN

Obsługa kelnerska - Praca w restauracji, obsługa gości- Obsługa imprez okolicznościowych- Praca za barem
PNI SP. Z O.O. - 2016-09-19 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w przygotowywaniu posiłków, przyjmowanie dostaw-kontrola magazynu.
T.L. SERVICE Tomasz Lewczuk - 2016-06-15 - Gdynia (pomorskie)

OPERATOR SUWNIC (SUWNICOWY) - od 18 PLN

Obsługa suwnicy
CRIST S.A. - 2016-11-30 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIEGOWOŚCI - od 1 850 PLN

dekretowanie,numerowanie,wprowadzanie danych do komputera,kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS, pisanie pism,usługi sekretarskie
BIURO RACHUNKOWE DELTA S.C. - 2016-07-18 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 11,5 PLN

OBSŁUGA GOŚCI PRZY KASIE, PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, PRACA NA ZAPLECZU
kontakt przez OHP - 2016-04-12 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA TRANSPORTU DROGOWEGO - od 2 200 PLN

Kierowanie pojazdem ciężarowym, załadunek i rozładunek towaru, dopilnowanie dokumentów załadunkowych i rozładunkowych.
Lost -Transporte Sp. z o.o. - 2016-07-27 - Gdynia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

rozmowy z klientami w celu zawarcia umowy ubezpieczenia, składanie wypowiedzeń dot. ubezpieczeń, obsługa po sprzedaży, przyjmowanie szkód, roszczeń, pomoc klientom.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Świedziebnia (kujawsko-pomorskie)

SZLIFIERZ METALI - od 1 000 PLN

Odpowiedzialność , umiejętność obsługi szlifierki.
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Gdynia (pomorskie)

HOSTESSA/PROMOTOR - do 12 PLN

Promocja produktów
kontakt przez OHP - 2016-07-08 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur, korytarzy, toalet.Rozkład czasu pracy: 7-15 lub dwie zmiany
Zakład Sprzątania Wnętrz " MOP 83 " Sp. z o.o. - 2016-12-09 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 920 PLN

Pomoc w kuchni.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY /OGRODNICZY - od 11 PLN

Koszenie trawy, grabienie, pielęgnacja drzewostanu.
Usługi Leśne i Pielęgnacja Zieleni - 2016-09-09 - Gdynia (pomorskie)

SZLIFIERZ - od 1 900 PLN

Szlifowanie konstrukcji metalowych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gdynia (pomorskie)