Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Gdynia Alianz

Stanowisko: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Wynagrodzenie: od 1 500 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, odbywanie spotkań handlowych.

Data publikacji: 2016-10-03

Lokalizacja: Gdynia (pomorskie)

Pracodawca: Alianz

Władysława IV 43, 81-395 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, sprzedaż produktów ubezpieczeniowych, odbywanie spotkań handlowych.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1500 zl + prowizja

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Obsługa komputera , komunikatywność.

Nazwa pracodawcy: Alianz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołobrzeska 30, 80-390 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Kołobrzeska

Numer budynku pracodawcy: 30

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Podobne oferty pracy

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - do 2 000 PLN

asystowanie przy zabiegach
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY (POWER) - 997,4 PLN

obsługa i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącejarchiwizacja dokumentacjiobsługa sprzętu biurowegodrobne prace biurowenadzorowanie obiegu dokumentów i korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Gdynia (pomorskie)

PORTIER - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
Impel Security Polska Sp.z o.o. - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 9,6 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, KASY FISKALNEJ, TERMINALA PŁATNICZEGO, UTRZYMANIE PORZĄDKU W SKLEPIE, WYKŁADANIE TOWARU
kontakt przez OHP - 2016-02-04 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA C+ E - od 2 200 PLN

Prowadzenie auta, sprawdzanie poprawności dokumentów przewozowych , komunikowanie się ze spedycją i załadowcą kontrola załadunku, kontrola towaru.
NATIC Natalia Dadacz - 2017-09-13 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 050 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru i inne czynności wymagane w sklepie związane z pracą sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY WYSPECJALIZOWANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie specjalistycznych robót budowlanych: tynkarstwo, posadzkarstwo. Nadzór nad robotami budowlanymi. Wznoszenie budynków, rozbiórka.
RUBIN SP. ZO.O. - 2017-03-07 - Gdynia (pomorskie)

OPIEKUNK/KA OSÓB STARSZYCH - 11 - 13 PLN

Proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów), opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę).
InterKadra Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego - 2016-06-30 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - do 2 800 PLN

Przyjmowanie towarów do magazynu i ich rozmieszczanie zgodnie z obowiązującymi zasadami, oznakowywanie dostaw, kompletowanie i wydawanie materiałów do produkcji, kontrola zgodności stanów magazynowych przeprowadzanie tzw. inwentaryzacji ciągłej, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie.
AIC S.A. - 2017-03-13 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 800 PLN

KUCHARZ SAMODZIELNY
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Gdynia (pomorskie)

DOZORCA - od 2 000 PLN

Praca na stanowisku dozorca. Wymagania: wykształcenie średnie, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
SUFO SECURITAS - 2017-02-17 - Gdynia (pomorskie)

TYNKARZ - 13 - 16 PLN

Szpachlowanie, tynkowanie.
Fabryka Farb i Lakierów UNIFARB - 2017-08-17 - Gdynia (pomorskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Zawieranie umów ubezpieczenia z Klientem indywidualnym oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dbanie o rozwój portfela Klientów, dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań Klientów.
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SA - 2016-07-06 - Nowe Miasto Lubawskie (warmińsko-mazurskie)

MENAGER DS SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Kontakt z kontrachenetm (Szwecja). Dowóz i zakup towaru. Logistyka (ustawienie terminów zamówienia, transportu i sprzedaży towarów- odzieży używanej).
IRYNA HEBEL - SVENSSON SHOP - 2016-10-28 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK OGRODNIKA - od 1 850 PLN

Pomoc przy urządzaniu terenów zielonych (sadzenie drzew, krzewów, kładzenie trawników)
P.W. Flopol Sp. z o.o. - 2016-03-14 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 755 PLN

Kompleksowe prowadzenie spraw kadrow-płacowych klientów biura. Kontakt z klientem.
TAX FINANCE Sp. z o. o. - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń i korytarzy w budynku szkoły
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni - 2016-08-31 - Gdynia (pomorskie)

KASJER SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KASY FISKLANEJ, DBANIE O CZYSTOŚĆ NA SKLEPIE, OBSŁUGA KLIENTA , WYKŁADANNIE TOWARU
sklep malwinka - 2017-05-25 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 2 200 PLN

Przygotowanie produktów do potraw kuchni wietnamskiej, gotowanie potraw kuchni wietnamskiej.
P.P.H.U. PIKUN-VO Vo Danh Nam - 2016-09-13 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - do 3 000 PLN

Zarządzanie projektem, zarządzanie personelem, tworzenie dokumentacji.
AN-ELEC Sp. z o.o. - 2015-12-14 - Gdynia (pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY / FOTOGRAF - od 2 775 PLN

Wykonywanie zdjęć produktowych (biżuterii) na specjalnym sprzęcie cyfrowym, obróbka i retusz zdjęć, tworzenie grafik na potrzeby prezentacji w sklepie internetowym, tworzenie grafik, modeli, środowiska 3D. Wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek grafik komputerowy, co najmniej 1 rok stażu (min 5 m-cy), bardzo dobra znajomość programów do obróbki graficznej Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Corel, Blender 3D, umiejętność obsługi tabletu graficznego, profesjonalnego aparatu fotograficznego, umiejętność pracy z oświetleniem studyjnym i namiotem bezcieniowym.
Modern Silver Andrzej Rukść Krzysztof Rukść Spółka Cywilna - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie biur, korytarzy, toalet.Rozkład czasu pracy: 7-15 lub dwie zmiany
Zakład Sprzątania Wnętrz " MOP 83 " Sp. z o.o. - 2016-12-09 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA / KASJER - 1 900 - 2 000 PLN

Profesjonalna obsługa klienta, dbałość odpowiednie obsługiwanie stoiska, profesjonalna i uprzejma obsługa klientów.
ALMA MARKET S.A. - 2016-08-11 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 800 PLN

Obsługa klienta przy sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych. Wymagania: wykształcenie średnie lub wyższe, j. angielski-komunikatywny, prawo jazdy kat. B. Kontakt: 694-014-446 lub dosz (at) kdcentrum.pl
KD Centrum Okien - Bożena Dosz - 2017-04-03 - Gdynia (pomorskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY. - od 2 300 PLN

Ochrona osób i mienia. Konwojowanie wartości.
Poczta Polska SA - 2017-08-22 - Gdynia (pomorskie)

sprzedaż ubezpieczeń, obsługa klienta
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ S.A. - 2016-11-30 - Opole Lubelskie (lubelskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 17 PLN

Prace przygotowawcze, malowanie.
"DREMIX"-Zakład Produkcji Drzwi Harmonijkowych i Drewnianych - 2016-11-08 - Gdynia (pomorskie)

KSIĘGOWY - do 2 000 PLN

Prace rachunkowe, prowadzenie KPiR
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Gdynia (pomorskie)

MASAŻYSTA MASAŻU MONGOLSKIEGO / FIZJOTERAPEUTA - od 1 300 PLN

Wykonywanie masażu i akupresury mongolskiej oraz fizjoterapia.
ABC Joanna Szczerbicka - 2016-09-01 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 060 PLN

Obsługa Klienta, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki.
"ALEKSANDER" FRYDEL MACIEJ - 2016-06-17 - Gdynia (pomorskie)