Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Augustów Halina Jarosz

3 Maja 13, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: praca w agencji ubezpieczeniowej

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Augustów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: augustowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Augustów

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: agent ubezpieczeniowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagana licencja Komisji Nadzoru Finansowego

Nazwa pracodawcy: Halina Jarosz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Wrzosowa 39, 16-300 Augustów, powiat: augustowski, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: augustowski

Gmina pracodawcy: Augustów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Augustów

Ulica pracodawcy: Wrzosowa

Numer budynku pracodawcy: 39

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.11.2015

Podobne oferty pracy

KONTROLER FINANSOWY - od 2 500 PLN

prowadzenie dokumentacji i analiz finansowych
Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J. W. "Ślepsk" Józef Wiszniewski - 2017-03-10 - Augustów (podlaskie)

KIEROWCA ZAOPATRZENIOWIEC - do 1 750 PLN

Dowóz części do klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Augustów (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Pajęczno (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

praca w kuchni
CHRIS Turystyka i Rekreacja; Magdalena Alchimowicz - 2017-01-18 - Serwy (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych PZU.
Mariola Sasim Agencja Ubezpieczeniowa - 2016-06-13 - Siedlce (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umawianych przez dział call center
Progress Active Sp. z o.o. - 2016-03-02 - Augustów (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 3 000 PLN

PREZENTOWANIE OFERTY I SPRZEDAŻ PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH, BUDOWANIE DŁUGOTRWAŁYCH RELACJI Z KLIENTAMI, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU FIRMY; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ŚREDNIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, ŁATWOŚC NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, NIEKARALNOŚĆ;WYNAGRODZENIE: 3000 SYSTEM PROWIZYJNY;CV NALEŻY PRZESŁAĆ NA e-maila:mdziurdzinska (at) pzu.pl;
POWSZECHNY ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-06-03 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRAKTYKANT W DZIALE PPSW - nieodpłatny

a) zapoznanie się z Regulaminem Pracy Izby Skarbowej w Białymstoku oraz Regulaminem Organizacyjnym US w Augustowieb) zapoznanie się z obiegiem dokumentów i ich ewidencją w komórce organizacyjnejc) kompletowanie, segregowanie, archiwizowanie dokumentówd) przygotowywanie dokumentów do wysyłkie) zapoznanie się z wynikającymi z przepisów procedurami załatwiania sprawf) prace pomocnicze przy złożonych przez podatników informacjachg) prace pomocnicze przy obsłudze kancelaryjnej Urzędu
IZBA SKARBOWA W BIAŁYMSTOKU - 2016-02-22 - Augustów (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

przygotowywanie zestawień, wpr. dokumentów księgowych do systemu komputerowego, kompletowanie dowodów finansowo-księgowych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Nowinka (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie towaru, obsługa klienta, kasy fiskalnej, wycena towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Augustów (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 000 PLN

Do uzgodnienia
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - 2017-01-04 - Sanok (podkarpackie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Augustów (podlaskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY DTP - od 2 000 PLN

kreślarz komputerów
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Augustów (podlaskie)

oferta stażu - zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

tworzenie i prezentowanie ofert ubezpieczeń komunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Tychy (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

Agent Ubezpieczeniowy PZU to profesjonalny doradca, który buduje i utrzymuje długofalowe relacje z klientami oraz dba o odpowiednie zabezpieczenie finansowe klientów poprzez wybór najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych. Agent jako samodzielny przedsiębiorca ma elastyczny czas pracy i sam decyduje o wysokości swoich zarobków. Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń z dodatkowym wsparciem finansowym w pierwszych dwóch latach, profesjonalny system szkoleń, indywidualną ścieżkę kariery i bogaty program lojalnościowy.
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S. A. - 2017-03-14 - Białogard (zachodniopomorskie)

Realizacja spotkań umawianych przez dział call center
PROGRESS ACTIVE Sp.. z o. o. - 2016-05-05 - Augustów (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

organizowanie i koordynowanie sprawnego działania magazynu, przyjmowanie, skladowanie i wydawanie materiałów i surowców, analiza stanów magazynowych, sygnalizowanie o ich braku, składanie zamówień, obsługa komputera
DAREKCO PHUP Klaudia Paszkiewicz - 2017-01-09 - Augustów (podlaskie)

obsluga biura, systemu komputerowego WINDOWS , TXP, MICROSOFT. Oferta stazu-tylko dla osoby zarejestrowanej w PUP.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK INFOLINII - od 1 750 PLN

telefoniczna obsługa klienta
Biuro Usług Turystycznych Żak Tourist sp. z o. o Augustów. - 2015-11-18 - Augustów (podlaskie)

SPECJALISTA SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA PROCESAMI - 3 000 - 4 000 PLN

Modelowanie, wdrażanie i wspierania procesów zarządzania w produkcji oraz w systemach zapewnienia jakości w oparciu o narzędzia Lean Management oraz standard ISO 9001
Mazurskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane J. W. "Ślepsk" Józef Wiszniewski - 2015-12-03 - Augustów (podlaskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 1 600 - 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych ubezpieczeń, obsługa klienta na terenie powiatu strzelińskiego, gotowość na założenie własnej działalności gospodarczej
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - 2016-10-24 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 000 PLN

przedstawianie oferty ubezpieczeniowej firmy Allianz (Pracodawca zapewnia bezpłatny pakiet szkoleń i wsparcie merytoryczne)
Agencja Wyłączna ALLIANZ AS S.C. - T. Kociołek, B. Skulmowski - 2016-12-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Sprzedaż paliw i towarów, przyjmowanie dostaw, ekspozycja towaru, utrzymanie miejsca pracy w czystości
Dobkowski Paliwa Tomasz Dobkowski Augustów - 2017-03-29 - Augustów (podlaskie)

KELNER/BARMAN - od 2 500 PLN

podawanie posiłków, przygotowywanie napojów zimnych i gorących, obsługa klienta
MAGDA KALINOWSKA-SALAH - 2017-04-20 - Augustów (podlaskie)