Praca AGENT UBEZPIECZENIOWY Skarżysko-Kamienna "TRANS-BIS" Krzysztof Jakubowski, "TRANS" L. Krupa, K. Jakubowski

Poleasingowe używane laptopy.

Kosmonautów 1/08, 26-110 Skarżysko-Kamienna, powiat: skarżyski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: -obsługa klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AGENT UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: skarżyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Skarżysko-Kamienna

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 2 800 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Agent ubezpieczeniowy (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pracodawca zawewnia:-samochód, laptop i telefon służbowy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
"TRANS-BIS" Krzysztof Jakubowski, "TRANS" L. Krupa, K. Jakubowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: skarżyski

Gmina pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Skarżysko-Kamienna

Ulica pracodawcy: Kosmonautów

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy