Praca AGENT DS. DYSTRYBUCJI 104 Żyrardów kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
bezpośredni kontakt z dostawcami i odbiorcami z krajów bliskiego wschodu, pomoc przedstawicielom handlowym, stały kontakt z magazynierami

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: zł. brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AGENT DS. DYSTRYBUCJI 104

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żyrardów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żyrardowski

Zawód:
pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali pracownicy sprzedaży i pokrewni gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 1)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: hindi, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: dyspozycyjność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kreatywność

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Limanowskiego 45, 96-300 Żyrardów, powiat: żyrardowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żyrardowski

Gmina pracodawcy: Żyrardów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żyrardów

Ulica pracodawcy: Limanowskiego

Numer budynku pracodawcy: 45

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1