Praca ADMINISTRATOR BIURA Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- Opieka nad najemcami tej powierzchni (wsparcie operacyjne)- Zarządzanie pocztą- Skanowanie dokumentów i ich opisywanie- Dbanie o wyposażenie i czystość- Rezerwacja sal konferencyjnych w systemie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie uzależnione od kompetencji kandydata

Nazwa stanowiska: ADMINISTRATOR BIURA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód:
pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe, umiejętności komunikacyjne i budowania relacji - codzienna współpraca z najemcami, znaqjomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum poziom B1), mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku pracy, komunikatywność i wysoka kultura osobista, umiejętności organizacyjne. Miejsce pracy: Gdańsk Oliwa.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv na adres mjaszewska (at) pup.gda.lpl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.08.2016