Praca KELNER-BARMAN Porosły-Kolonia kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Porosły-Kolonia, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER-BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Porosły-Kolonia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: białostocki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Profil działalności pracodawcy: sala bankietowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace budowlane w zakresie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Zielona Góra (lubuskie)

CIEŚLA-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Warszawa (mazowieckie)

SKŁADACZ/PAKOWACZ - od 13 PLN

Przepakowywanie produktów gotowych, etykietowanie, praca ze skanerem, zawożenie palet do taśmy produkcyjnej.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Smolice (łódzkie)

ALPINISTA PRZEMYSŁOWY - od 2 800 PLN

Alpinista przemysłowy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

Miejsce wykonywania stażu Krapkowice. Staż w pierwszej kolejności skierowany dla osób pow. 50 r.ż.Salon z wyposażeniem łazienek.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Krapkowice (opolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Zawieranie umów z klientami i ich pozyskiwanie
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu. Oferta przeznaczona dla osób poniżej 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Wilamowice (śląskie)

KONSULTANT HANDLOWY - od 925 PLN

zdobywanie nowych kontrahentów na rynku chińskim, prowadzenie wstępnych negocjacji, reklama firmy, kontakt z pracodawcą
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 11 PLN

sprzatanie maszynowe zewnątrz i wewnątrz
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK - 1363 - od 1 850 PLN

prace fizyczne z zakresu utrzymania, ochrony, remontów i oznakowania dróg, utrzymanie i pielęgnacja roślinności w pasie drogowym
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Nowy Targ (małopolskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 ton.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Łopuszno (świętokrzyskie)

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Mroczno (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Nowogard (zachodniopomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie skarpet na maszynie ROSSO
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

KIEROWNIK BIURA OGŁOSZEŃ - od 2 000 PLN

-fakturowanie,-pomoc księgowej w prowadzeniu dokumentacji,-pozyskiwanie klientów,-prowadzenie bazy klientów,-utrzymywanie kontaktów z klientami, którzy współpracują z firmą,-utrzymywanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 2 000 PLN

wg umowy o pracę
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Suchorze (pomorskie)

FRYZJER MĘSKI - od 1 850 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łobez (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - od 2 000 PLN

Sekretarka
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Żukowo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru, obsluga kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

JUNIOR COACH - od 3 200 PLN

OBSŁUGA MAILI ORAZ ROZMÓW PRZYCHODZĄCYCH, IDENTYFIKACJA POTRZEB KLIENTA I ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW, STAŁE POGŁĘBIANIE WIEDZY NA TEMAT PRODUKTÓW I USŁUG ZWIĄZANYCH Z OBSŁUGĄ KLIENTA, WSPIERANIE INDYWIDUALNEGO ROZWOJU KONSULTANTÓW POPRZEZ MONITOROWANIE ICH KONTAKTÓW Z KIENTAMI, PROWADZENIE ROZMÓW COACHINGOWYCH ORAZ POMOC PRZY ROZWIĄZYWANIU BIEŻĄCYCH PROBLEMÓW MERYTORYCZNYCH, WERYFIKACJE UMIEJĘTNOŚĆI JĘZYKOWYCH PRACOWNIKÓW (ANGIELSKI I ROSYJSKI), A TAKŻE IDENTYFIKOWANIE POTRZEB ICH ROZWOJU CZY OBSZARÓW WYMAGAJĄCYCH POPRAWY, PRZYGOTOWANIE RAPORTÓW CZY ZESTAWIEŃ NA POTRZEBY PROJEKTU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA (W TYM NARZĘDZI TYPOWYCH DLA CALL CENTER), WIEDZA NA TEMAT FUNKCJONOWANIA CALL CENTER, MINIUM POŁ ROKU DOŚWIADCZENIA W PRACY W CALL CENTER Z KLIENTEM Z BRANZY IT, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO ORAZ JĘZYKA ROSYJSKIEGO
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB POWYŻEJ 29 R.Ż.) - 997,4 PLN

Nauka przygotowywania i wypełniania kart żywnościowych i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Naprawa dróg gminnych, usuwanie zarośli, prace w kotłowni, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Kampinos (mazowieckie)

SZEF UTRZYMANIA RUCHU - od 4 000 PLN

Stan techniczny maszyn, urządzeń i środków transportu wewnętrznego;Zabezpieczeniu odpowiedniego stanu części zamiennych oraz narzędzi i materiałów eksploatacyjnych;Prawidłowość zastosowania osłon i zabezpieczeń bhp na stanowisku pracy; Przeprowadzenie okresowych przeglądów i napraw;Nadzorowanie prawidłowości pracy urządzeń podlegających UDT;Prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych zgodnie z prawem budowlanym;Pełnienie dozoru nad eksploatacją i remontami urządzeń energetycznych;Gospodarkę wodną, ściekami sanitarnymi i burzowymi oraz odpadami;Gospodarkę energią elektryczną, cieplną i gazowąProwadzenie książek eksploatacji sprężarek, wózków widłowych, maszyn i urządzeń produkcyjnych;Nadzór nad siecią komputerową i telefonicznąPomoc przy eksploatacji systemów komputerowych;Szkolenie pracowników w zakresie obsługi maszyn i urządzeń;Pełnienie dozoru nad eksploatacją i remontami urządzeń elektroenergetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Udział w przyjęciach dostawy towaru, w sporządzaniu dokumentacji magazynowej i kasowej, ekspozycja towarów, pomoc w obsłudze klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Płock (mazowieckie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonanie i naprawa pokryć dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)