Praca 88U- STYLISTA FRYZUR Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 88U- STYLISTA FRYZUR

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 88U- STYLISTA FRYZUR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 900 PLN

wykonywanie murowania oraz szalowania ścian, zagesczanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Koniecpol (śląskie)

TECHNIK GEODETA - 997,4 PLN

W/G PROGRAMU STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-07-29 - Grójec (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazów służbowych do 3,5 tony. Wykonywanie przewozów towarów na rzecz spółki. Praca na terenie Europy
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Kalisz (wielkopolskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

księgowa
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Choszczno (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakt z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KONTAKTÓW Z UCZELNIAMI - do 1 850 PLN

Rozwijanie i utrzymywanie relacji z wybranymi kampusami w szczególności z biurami karier, organizacjami studenckimi i studentami, utrzymywanie relacji z wcześniejszymi stażystami State Street i zapraszanie ich do aplikowania na oferty po ukończeniu studiów oraz angażowanie ich w roli ambasadora na Uczelni, rozwijanie i utrzymywanie wysokiej współpracy i relacji z managerami w celu sprawdzenia/upewnienia się, że potrzeby biznesu są zapewnione poprzez dostarczanie kandydatów na odpowiednie i przyszłe stanowiska pracy, współpraca z HR Team dot. zatrudniania stażystów - angażowanie swoich pracowników/członków grup studenckich w różnego typu wydarzeniach, udział w promowaniu firmy m.in. targi pracy i eventy sponsorowane przez firmę, przygotowywanie różnego typu raportów
kontakt przez PUP - 2016-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC OPIEKUNKI DZIECIĘCEJ - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi do lat 3, dbanie o bezpieczne otoczenie dziecka
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Jawor (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH + ST FP - 997,4 PLN

- Poznawanie zasad i zakresu działalności firmy oraz przepisów BVHP I PPOŻ, -Poznanie urządzeń sieciowych w firmie oraz ich instalacja na sieci,- Wykonywanie i obsł. sieci telekomunikacyjnych, internetowych,- Poznanie podstaw zarządzania sieciami,- Usuwanie awarii.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

porządkowanie terenów zielonych, sprzątanie, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łeba (pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego, rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Bukowska Wola (małopolskie)

KROJCZY - od 2 000 PLN

wykrawanie fragmentów materiału zgodnie z przyjętym szablonem
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

- przygotowanie i montaż zbrojenie - przycinanie i gięcie prętów stalowych na odpowiedni wymiar i kształt - układanie zbrojenia w szalunkach i formach w sposób zgodny z projektem konstrukcyjnym
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Września (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klienta,sprzedaz
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łapy (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Przybyszew (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Malbork (pomorskie)

POMOC KUCHENNA (REF. WYNAGR. DLA OS. DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

obróbka wstępna warzyw i owoców, przygotowywanie I i II śnaidania, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, mycie sprzętu kuchennego
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 2 500 PLN

Transport na terenie kraju i UE towarów.Wymagania:- wykształcenie podstawowe, - prawo jazdy kat. B,- staż pracy mile widziany.Miejsce wykonywania pracy:L transport krajowy i międzynaroodowy.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 2 000 PLN

towarowanie działu, dbałośc o działy, czystość,ekspozycje towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 250 PLN

Obsługa klientów, szukanie nabywców produktów SANNPROFI na rynku Ukraińskim, Rosyjskim, Białoruskim
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bukowiec (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca na stacji paliw, sprzedaż paliw i asortymentu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PILARZ - do 925 PLN

wycinka drzew, obsługa piły
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Mysłowice (śląskie)

CUKIERNIK - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Nowe Załubice (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - od 2 400 PLN

meldowanie, gości, rozliczanie gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2017-07-31 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PROJEKTANT - od 2 500 PLN

Projektowanie sieci światłowodowej, planowanie instalacji wewnątrz budynkowej.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Siedlce (mazowieckie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

sprawdzanie stanu ogumienia, demontaz i montaż kół, mycie i czyszczenie pojazdów samochodowych, pozostałe czynności zlecone przez kieronika zakładu, utrzymanie czystości na stan. pracy, zachowanie zasad BHP
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Żychlin (łódzkie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPAWACZ - od 3 040 PLN

Spawanie metoda l35
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

JELICIARZ - do 13 PLN

obróbka jelit naturalnych
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Kobylec (małopolskie)