Praca 868U - POMOCNIK AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 868U - POMOCNIK AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - od 2 000 PLN

monter i remont instalacji
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Dulowa (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Brzeziny (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Sierpc (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 13 PLN

Rozbiór mięsa z indyka na elementy
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Sława (lubuskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 600 PLN

Inspektor BHP
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA KAT. B - do 3 346 PLN

Dowóz towaru do placówek handlowych na terenie Trójmiasta, woj. pomorskiego.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klienta, zamawianie towaru, dbałosć o estetyke sklepu
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Jerzmanice-Zdrój (dolnośląskie)

PRACOWNIK ROBÓT WYKOŃCZENIOWYCH - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Orzech (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie oraz wydawanie towaru, utrzymanie porządku w wewnątrz i na zewnątrz hurtowni.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Koszyce (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Tuczno (zachodniopomorskie)

MONTER REKLAM - od 2 058 PLN

Montaż konstrukcji oraz reklam, prowadzenie samochodu, prowadzenie magazynu. Oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Zabrzu w szczególnej sytuacji na rynku pracy z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

obróbka drewna, montaż trumien
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Dylów Rządowy (łódzkie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Dębowiec (wielkopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Dbanie o porządek na serwisie, przyjmowanie sprzętu od klientów, przygotowanie sprzętu do wysyłki, instalowanie podstawowych programów, przyjmowanie wpłat od klientów, demontaż i montaż zestawów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Brzesko (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie stolików, wydawanie potraw, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i dozorowanie mienia obejmującego nieruchomość wspólną budynku
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ruda Śląska (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

zajmownie i przyjmowanie towarusprzątanie pomieszczeń sklepowychobsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Mieleszyn (łódzkie)

WYCHOWAWCA W INTERNACIE - od 2 718 PLN

opeika nad dziećmi i młodzieżą niesłyszącą
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie bez znaczenia, komunikatywność. Dofinansowanie dla osób poniżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS. AUTOMATYKI - 997,4 PLN

Konfigurowanie i programowanie sterowników PLC, projektowanie układów automatyki, uruchamianie systemów automatyki na obiektach, projektowanie i montaż rozdzielnic zasilająco-sterujących
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROLNIK UPRAW POLOWYCH - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Hołny Wolmera (podlaskie)

MALARZ KONSTRUKCJI METALOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Końskie (świętokrzyskie)

INŻYNIER BUDOWY - od 2 000 PLN

według stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH - do 1 850 PLN

Montaż sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Lubaczów (podkarpackie)

POKOJOWA - od 13,6 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych, pomieszczeń biurowych i powierzchni użytkowych,przewożenie bielizny pościelowej oraz czynności pomocnicze w dziale służby pięter.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ossa (łódzkie)