Praca 796U - ROBOTNIK GOSPODARCZY Jedlińsk kontakt przez PUP

Zobacz produkty związane z Reebok

Stanowisko: 796U - ROBOTNIK GOSPODARCZY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-04-25

Lokalizacja: Jedlińsk (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jedlińsk, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 796U - ROBOTNIK GOSPODARCZY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlińsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: robotnik gospodarczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: robotnik gospodarczy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Libusza (małopolskie)

(IŁŻA) ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 2 200 PLN

Wykonywanie prac spawalczniczych i ślusarskich przy realizacji remontów, inwestycji i zleceń usługowych maszyn i urządzeń. Uczestniczenie w kursach i egzaminach w celu uzyskania uprawnień do obsługi i konserwacji urządzeń dźwigowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Zębiec (świętokrzyskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wykonywanie pracy biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

POMOC TECHNOLOGA ODZIEŻY ( 304 STAŻ ) - 997,4 PLN

staż - opracowywanie dokumentacji wyrobów odzieżowych, dobieranie materiałów odzieżowych i dodatków , obsługa maszyn i urządzeń stosowanych podczas wytwarzania wyrobów odzieżowych, kontrolowanie procesów wytwarzania wyrobów odzieżowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Józefów (mazowieckie)

F-BETONIARZ 1/2 - od 1 050 PLN

przygotowanie i produkcja prefabrykatów betonowych i masy betonowej
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Czernikowice (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ KLIENTA UKRAIŃSKIEGO. - do 2 250 PLN

Rozliczanie klientów ukraińskich. Wykształcenie wyższe/średnie ekonomia/rachunkowość. Doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Biegła znajomość języka ukraińskiego. prawo jazdy kat. B.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Radzymin (mazowieckie)

TECHNIK GEODETA - od 1 850 PLN

Technik geodeta
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA WIETNAMSKIEGO - od 1 500 PLN

przygotowywanie towarów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie, wystawianie towarów na półki), dbanie oczystość i estetykęmiejsca sprzedaży, realizacja zamówień składanych przez kupujących, praca na pół etatu, w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 6-20
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Wolica (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace związane z przjmowaniem i wydawaniem towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Szymanów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

PROKURENT SAMOISTNY - od 5 000 PLN

Reperezentacja firmy, kontakty z kontrahentami (Indie), podpisywanie dokumentów, spotkania z przedstawicielami
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Mława (mazowieckie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

terminowe dostarczanie towarów do klientów, przygotowywanie i wysyłka towarów, wsparcie działu sprzedaży, wykonywanie działań powierzonych przez przełożonego w ramach realizacji polityki magazynowej
kontakt przez PUP - 2017-06-08 - Katowice (śląskie)

WYTAPIACZ - od 2 369 PLN

Obsługa maszyn topielniczych, transport wózkiem widłowym lub suwnicą materiału wsadowego, załadunek wkładu aluminiowego do pieców topielniczych.
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

KIEROWCA AUTOBUSOWY - od 3 000 PLN

Przewóz osób z regularnej komunikacji publicznej.
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - 2 200 - 2 600 PLN

prace budowlane, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2017-07-14 - Łowiczki (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sulino (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY Z UMIEJĘTNOŚCIĄ OBSŁUGI DESZTAPLARKI. - do 2 000 PLN

Utrzymanie maszyny w ruchu, czyszczenie i konserwacja, usuwanie usterek, wprowadzanie danych do komputera. (praca w systemie cztero-brygadowym).
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kęty (małopolskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Poświętne (mazowieckie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI BAZ DANYCH - od 3 600 PLN

uzupełnianie baz danych, konfigurowanie, analizowanie, kontakt z partnerami
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW SPOŻYWCZYCH I POKREWNI - od 2 100 PLN

sortowanie owoców i warzyw, pakowanie produktów, przygotowanie do sprzedaży;
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Warka (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przygotowywanie sklepu do pracy w tym: wykładanie towaru na sali sprzedażowej, sprawdzanie terminów przydatności do spożycia, oznakowanie towarów ceną detaliczną, zapoznanie saię z dokumentacją sklepu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Mielec (podkarpackie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na sali oraz bufet
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kutno (łódzkie)

SPRZEDAWCA K/M - od 1 750 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

BLACHARZ - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Gąsawa (kujawsko-pomorskie)

MUZYKOLOG - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Zakopane (małopolskie)

ROBOTNIK LEŚNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Kaszuny (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN - od 2 000 PLN

PRZYJMOWANIE DO HOSTELU KLIENTÓW, CZUWANIE NAD ORGANIZOWANIEM PRAC PORZĄDKOWYCH W HOSTELU, POMOC W ORGANIZOWANIU ZAJĘĆ DLA DZIECI I DOROSŁYCH
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługiwanie interesantów.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Staszów (świętokrzyskie)