Praca 790U - SPRZEDAWCA Jedlińsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jedlińsk, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 790U - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jedlińsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Węgrów (mazowieckie)

ZBROJARZ 44A - od 2 000 PLN

obsługa giętarki, maszyny do produkcji strzemion Focus 8HS, Superflex 32-40, uprawnienia na suwnice, doświadczenie w pracy na zbrojarni
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Żyrardów (mazowieckie)

CIEŚLA - od 4 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Łomża (podlaskie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 500 PLN

tłumaczenia podczas spotkań z klientami, obsługa klientów chińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Mikstat (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE - od 925 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, wykładanie towaru, prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jankowa Żagańska (lubuskie)

TECHNIK INFORMATYK - od 1 000 PLN

obsługa administracyjna biura
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Opole Lubelskie (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Żarów (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Młodzieszyn (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Drobne prace naprawcze (ślusarskie, hydrauliczne itp), utrzymanie dobrego stanu technicznego wyposażenia placówek, pełnienie roli kuriera.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie, pref. wyższe; umiejętność obsługi komputera, MS Office; komunikatywna znaj. jęz. angielskiego; dobra organizacja pracy, komunikatywność; zakres obowiązków: nadzorowaie obiegu druków i dokumentów, ewidencja środków ochrony osobistej, pomoc przy org. imprez pracowniczych, koordynowanie szkoleń pracowniczych, tłumaczenia dokumentacji, kontakt z klientem zew. i wew.; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gliwice (śląskie)

STAŻYSTA - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Wodnej. Kserowanie i układanie dokumentów. Pomoc w prowadzeniu rejestrów. Przygotowywanie dokumentów do archiwum. Inne pomocnicze prace w wydziale.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

PIEKARZ - od 2 300 PLN

wyrabianie ciasta, ocena dojrzałości ciasta, kontrola procesu wypieku, przygotowywanie wypieku do dalszej eksploatacji
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Sławno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Prace ogólnobudowlane, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Mączniki (wielkopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

- opieka nad dziećmi,- organizowanie czasu wolnego dzieci poprzez różne gry i zabawy,- kierowanie zabawą,- uczestnictwo w rehabilitacji dzieci z różnego rodzaju upośledzeniami,- pomoc w sprzątaniu Sali podczas zajęć i po zajęciach,- wykonywanie poleceń pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Strzałkowo (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO DO 3,5 T. KAT. B. - od 1 850 PLN

transport przesyłek pocztowych - Skawina/Tarnów
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Skawina (małopolskie)

779U - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR WYTACZARKI DO WAŁKÓW - od 1 850 PLN

- obsługa wytaczarki do wałków
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Leśniówka (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BARU - do 15,6 PLN

Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, komponowani/składanie burgerów
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Gdańsk (pomorskie)

KSIĘGOWY-SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZGROMADZEŃ SPÓŁEK PRAWA HANDLOWEGO - od 2 000 PLN

praca biurowa,obsługa kontrahentów
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lębork (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie towaru na magazyn,sprawdzanie iilości towaru z fakturą, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-10-11 - Maszkowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - SPRZEDAŻ ODZIEŻY - od 1 850 PLN

sprzedaż odziezy
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Libiąż (małopolskie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 1 093 PLN

Tłumaczenia z języka angielskiego i polskiego na chiński, testowanie aplikacji mobilnej pod względem doś użytkownika chińskiego ( stąd niezbędna doskonała znajomość chińskiego rynku i zwyczajów) Umowa zlecenie na 1/7
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA Z J. ANGIELSKIM NATIVE - od 2 700 PLN

Odbieranie telefonów od klientów w jęz. angielskim przez native speakera. Wymagania: jęz. angielski ojczystym językiem kandydata.Godziny pracy: od 08:00-0:00.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Łódź (łódzkie)

MONTER MEBLI - do 1 850 PLN

Montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)