Praca 42U (SKARYSZEW), POMOCNIK MECHANIKA Skaryszew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skaryszew, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 42U (SKARYSZEW), POMOCNIK MECHANIKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skaryszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: pomocnik mechanika

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pomocnik mechanika

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Wycinanie drewna wg zamówienia, przygotowywanie zamówień, malowanie, paczkowanie, załadunek, przygotowywanie elementów do suszenia, odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie suszarni w czasie pracy, zbijanie opakowań drewnianych, montaż mebli.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nowy Duninów (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 920 PLN

Praca biurowa, obsługa klienta oraz systemu sprzedaży internetowej.Wykształcenie średnie, znajomość dowolnego języka obcego (angielski/niemiecki/czeski) w stopniu komunikatywnym.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Pietrowice Wielkie (śląskie)

MONTER OKIEN - 1 850 - 4 500 PLN

montaż okien
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK WYKAŃCZANIA WNĘTRZ (PRACA DLA MŁODYCH) - od 2 200 PLN

-wykonywanie robót okładzinowych, podłogowych (panele,tworzywa sztuczne, wykładziny, płytki itp.), zamiatanie, mycie pomieszczenia oraz podłoży, układanie sprzętów oraz narzędzi, mycie i konserwacja maszyn i narzędzi wykorzystywanych do praczwiązanych z wykańczaniem wnętrz, przygotowywanie pomieszczeń poprzez posrzątanie, zabezpieczenie zanajdujących się pomieszczeń sprzętów np. oklejenie taśm zabezpieczających, nakrycie folią, wykonywanie robót malarskich różnymi technikami, wykonywanie wykończeniowych robót murarskich
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Reda (pomorskie)

STAŻYSTA TECHNIK FARMACEUTYCZNY - do 1 850 PLN

Sprzedaz leków, sporządzanie leków,
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Bulowice (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych, natrysków izolacji
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRODUKCJA SANITARIATÓW - do 12 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie w pracy na produkcji; zdolności manualne; odpowiedzialność; dokładność w wykonywaniu zadań; zakres obowiązków: obsługa linii produkcyjnej oraz jej przygotowanie do rozpoczęcia i zakończenia produkcji; sortowanie i układanie gotowego wyrobu; bieżące śledzenie cyklu produkcyjnego; szybkie wykrywanie wad i nieprawidłowości; umowa zlecenie; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Gliwice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Baranów Sandomierski (podkarpackie)

ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gliwice (śląskie)

SPEDYTOR - do 2 500 PLN

przygotowywanie kalkulacji na wynajem pojazdów, wystawianie dokumentów przewozowych i faktur, konstruowanie umów na wynajmy, przygotowywanie dokumentacji przetargowej, czynne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, dbanie o dobry wizerunek formy;
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Legnica (dolnośląskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

Umiejętność obsługi koparko-ładowarki,prace załadunkowe,wykop wskazanych miejsc pod budowę domu jednorodzinnego,równanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-DIETETYK - od 2 060 PLN

Sprzedaż produktów ekologicznych, dietetycznych, naturalnych, nabiału ekologicznego, obsługa klienta, kasy fiskalnej, terminali płatniczych.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku zycia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bielsko-Biała (śląskie)

KIEROWCA W FIRMIE CATERINGOWEJ, SERWIS MASZYN VENDINGOWYCH - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie zawodowe; 2 lata doświadczenia zawodowego; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: rozwożenie przygotowanych produktów so punktów gastronomicznych, uzupełnianie i serwisowanie automatów vendingowych, dostarczanie cateringu do klienta; jedna zmiana; miejsce pracy: wg. zleceń, baza: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuPO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Bronowice (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 860 PLN

ubój i przetwarzanie drobiu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Wygoda (łódzkie)

EKSPEDIENT WYPOŻYCZALNI - 997,4 PLN

wynajem samochodów osobowych głównie dla osób przylatujących na lotnisko Katowice Pyrzowice
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pyrzowice (śląskie)

obsługa klienta, kasy fiskalnej, nauka tworzenia florystyki
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Kwidzyn (pomorskie)

PRODUKCJA PLANDEK I REKLAM - 997,4 PLN

wg harmonogramu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Kraków (małopolskie)

Sprzedawcy
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

EKSPEDIENTKA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, odbiór towaru, dokładnie na regał, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

Uczestniczenie w realizacji bieżących zadań Referatu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Bobolice (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Wykonywanie prostych czynności księgowych wymagających pracę księgowego, weryfikację poprawności wystawianych dokumentów, nanoszenie numerów dowodów księgowych, wypełnianie formularzy
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Bielsk (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Przewóz towarów na terenie Polski i Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Andrespol (łódzkie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

prace stolarskie, obsługa maszyny Homag BHX055
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zebrzydowice (małopolskie)

BARMAN/KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości restauracji, przyjmowanie zamówień i ich odpowiednia realizacja, dbałość o czystość i higienę miejsca pracy. Bieżące przygotowywanie-zmywanie porcelany i szkła do serwowania napojów alkoholowych i bezalkoholowych przy użyciu zmywarki barowej.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zamość (lubelskie)

SPAWACZ - od 925 PLN

przygotowywanie materiału,spawanie,obróbka
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wielki Sosnowiec (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Białobrzegi (mazowieckie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - od 1 850 PLN

opieka nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi, pomoc przy utrzymaniu higieny osobistej, karmieniu, sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ścinawka Średnia (dolnośląskie)

wg harmonogramu stazu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Widuchowa (zachodniopomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed