Praca 319U - STOLARZ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 319U - STOLARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: stolarz*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: stolarz*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SERWISANT FŚW - od 2 600 PLN

naprawa urządzeń: elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Świebodzice (dolnośląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI I PIASKARKI - do 2 000 PLN

Mycie, sprzątanie, pranie i polerowanie pojazdów. Obsługa piaskarki punktowej i kabinowej
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Otyń (lubuskie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

Zgodnienie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Węgierska Górka (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 1 900 - 3 000 PLN

Doradca klienta indywidualnego w branży telefonicznej, praca biurowa przy komputerze, telefoniczna obsługa stałych klientów.CV i List Motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja-luban (at) k2dystrybucje.pl :www.k2dystrybucje.pl
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lubań (dolnośląskie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE OBSŁUGI BEZPOŚEDNIEJ - 997,4 PLN

obsługa systemów informatycznych POLTAX, BIBLIOTEKA AKT, wprowadzanie do systemy deklaracji podatkowych, obsługa stanowiska informacyjno - kancelaryjnego, obsługa podatników, wysyłaniw wezwań, wydawanie zaświadczń, udzielanie pomocy podatnikom, archiwizowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Chorzów (śląskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

MALOWANIE, SZPACHLOWANIE POMIESZCZEŃ SZKOLNYCH, KORYTARZY, PRACE PORZĄDKOWE, NAPRAWCZE NA ZEWNĄTRZ OBIEKTU, UTRZYMYWANIE CZYSTOŚCI I PORZĄDKU W BUDYNKU I NA ZEWNĄTRZ SZKOŁY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PIEKARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Wypiek pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Nysa (opolskie)

DZIEWIARZ - od 2 000 PLN

wytwarzanie dzianin, wyrobów włókienniczych za pomocą maszyn.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Głowno (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Puck (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 1 850 PLN

Sprzedawca w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Rzemień (podkarpackie)

STAŻ - PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

pon- pt 6-14
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Opole (opolskie)

OPERATOR OBRABIAREK CNC - STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 997,4 PLN

Operator obrabiarek CNC - sterowanych numerycznie
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Śrem (wielkopolskie)

MALARZ - PIASKARZ - od 1 850 PLN

zabezpieczenie antykorozyjne kosntrukcji stalowych, oczyszczenie strumieniowo-ścierne, malowanie natryskiem hydrodynamicznym
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Żukowice (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

- przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię,- obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy,- utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, -dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,-czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn oraz -zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy, -doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom,-pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Poźrzadło (lubuskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Prowadzenie pocztowej książki nadawczej, prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej, przygotowanie korespondencji wychodzącej z urzędu do wysyłki, prace pomocnicze przy archiwizacji dokumentów;
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Przewóz materiałów w krajach Unii Europejskiej.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Głogów (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST FP (3) - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

Koszenie traw, wycinka krzewów.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac z zakresu techniki dentystycznej
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Gdańsk (pomorskie)

POKOJOWA - od 875 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Bąków (opolskie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

tynkowanie ścian wewnętrznych, nakładanie warstw tynkarskich oraz nakładanie suchych na ściany
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Poznań (wielkopolskie)

MANIKIURZYSTKA - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

sprzedaż usług telekomunikacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MASARZ - od 1 850 PLN

oferta z kandydatem
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Zastawno (warmińsko-mazurskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie i montowanie zbrojenia, układanie zbrojeń w szalunkach zgodnie z projektem konstrukcyjnym, przygotowywanie i układanie mieszanki betonowej, pozostałe prace związane z wznoszeniem budynków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Józefosław (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prace magazynowe według zleceń dla klientów w Polsce i Czechach, oraz dla klientów z Rosji i Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Bytom (śląskie)

REFERENT DS ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - od 2 000 PLN

Praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Rawicz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Prowadzenie magazynu, przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów, materiałów i produktów; prawidłowe rozmieszczenie towarów w magazynie; bieżąca inwentaryzacja.
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Lubin (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed