Praca 2S (SKARYSZEW), KIEROWCA Skaryszew kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Skaryszew, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: dowóz pieczywa na terenie gminy i okolic

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 2S (SKARYSZEW), KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Skaryszew

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

ŻAŁOBNIK - 997,4 PLN

Obsługa ceremonii pogrzebowej. Przygotowanie miejsca pochówku. Montaż nagrobków granitowych. Koszenie trawy.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Strzelin (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE OGÓLNOSPOŻYWCZYM - 997,4 PLN

Obsługa klienta w sklepie, przyjmowanie towaru, przygotowanie towaru do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego"Lotto".
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Płock (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY MULTIMEDIÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie projektów graficznych, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Piła (wielkopolskie)

KONSERWIARZ - od 2 000 PLN

wykładanie puszek i puszczanie na taśmę, odnoszenie zgrzewek na paletę
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Łuków (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Bezpośredni kontakt z klientem i kontrahentami z Pakistanu. Negocjowanie warunków sprzedaży szczególnie w języku Urdu
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Łódź (łódzkie)

SORTOWACZ - do 1 850 PLN

sortowanie butelek PET
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Będzin (śląskie)

OPIEKUNKA - 997,4 PLN

praca opiekunki zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Łosice (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - do 1 850 PLN

Przygotowanie materiałów do pracy, cięcie elementów aluminiowych, składanie stolarki aluminiowej i rolet.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzesko (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

DYREKTOR WYKONAWCZY - od 1 850 PLN

kierowanie firmą, która się zajmuje pracami wykończeniowymi budowlanymi. Pozyskiwanie klientów dla firmy oraz rozwój systemu zarządzania zamówieńiami na podstawie systemu BITRIX
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA KAT. C - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

wg.stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

tokra.krapkowice (at) gmail.com
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Krapkowice (opolskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonyywanie różnych prac budowlanych i umiejętności nauki wszelkich prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 2 057 - 4 200 PLN

Naprawa samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - od 1 850 PLN

Obsługa wtryskarek
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Oleśnica (dolnośląskie)

( UX & UI DESINGER )PROJEKTANT GRAFIKI STRON INTERNETOWYCH - do 5 000 PLN

Projektowanie stron internetowych i interfejsów uzytkownika dla aplikacji internetowych (webowych, mobilnych);Przygotowywanie makiet i prototypów stron www z wykorzystaniem zasad USER EXPERIENCE;Projektowanie drukowanych i elektronicznych materiałów graficznych.Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska 251 A;
kontakt przez PUP - 2016-12-23 - Wrocław (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, reklamacje, prowadzenie salonu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Malbork (pomorskie)

SPRZEDAWCA/KASJER - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ OFPR/16/1326 (S) - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Lubomierz (małopolskie)

Prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY DO PRAC OGÓLNOBUDOWLANYCH - 1 400 - 1 800 PLN

Wykonywanie prac pomocniczych na budowie z zakresu prac murarskich, brukarskich, hydraulicznych, elektrycznych, stolarskich, ciesielskich, zbrojarskich, tynkarskich, montażowych GK.Miejsce pracy: Wrocław, ul. Legnicka; miesięcznie od 150-200 godz./mies.; dyspozycyjność w godz. 6:00-20:00.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 11 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego o drobiu
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Łuków (lubelskie)

BARMAN - 997,4 PLN

obsługa baru
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Słubice (lubuskie)