Praca 229U KOSMETYCZKA Radom kontakt przez PUP

Stanowisko: 229U KOSMETYCZKA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Data publikacji: 2016-01-20

Lokalizacja: Radom (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: 229U KOSMETYCZKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: kosmetyczka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kosmetyczka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONSERWATOR - 3 200 - 3 600 PLN

Wsparcie w utrzymywaniu w sprawności obiektu, udział w realizacji planu konserwacji i usuwaniu bieżących awarii w obiekciesamodzielne usuwanie nieskomplikowanych usterek w obiekcie, wsparcie przy pracach związanych z przeprowadzkamiwykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych, dbałość o stan techniczny budynków i ich otoczeniareagowanie na awarie i zgłoszenia alarmowe.
kontakt przez PUP - 2017-07-28 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

przygotowanie stanowiska na terenie budowy, ręczne przemieszczanie materiałów budowlanych i narządzi, obsługa urządzeń budowlanych, montaż rusztowań, pomostów, obudowywanie wykopów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kwidzyn (pomorskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

demaontaż i montaż, wymaian opon, wyważanie kółPracodawca przyuczy do pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 1 850 PLN

wykładanie i sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Ruda Śląska (śląskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 5 841,53 PLN

tworzennie, rozwijanie i wspieranie kompleksowych wdrożeń e-commerce na platformie Magento, ulepszanie istniejących produktów o nowe rozwiązania i funkcjonalności, bieżąca współpraca z analitykami i testerami a także kontakt z zespołem Koordynatorów Projektu w Stanach
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Prace pomocnicze przy archiwizacji dokumentów; prace kancelaryjne;
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

Kierowca przewóz towarów po terenie kraju
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Jarosław (podkarpackie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

drogowy transport towarów w ruchu miedzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Sokule (lubelskie)

WPROWADZAJĄCY DANE - 2 100 - 3 000 PLN

- wprowadzanie faktur zakupowych do systemu- generowanie cen towarów- pilnowanie i ew. zgłaszanie błędów i różnic w cenach zakupu na FV- wprowadzanie kodów EAN i ogólny dozór nad nimi- generowanie dokumentów materiałowych- dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa nabywców Obsługa kasy fiskalnej Wyeksponowanie produktów Przyjmowanie dostaw towarów Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedażyNauka i przyswojenie nazw z podanych materiałów Wykonywanie zdań z zakresu florystyki (robienie wiązanek, stroików, wieńców itp.)
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Gryfino (zachodniopomorskie)

PAKOWACZ - od 2 247 PLN

pakowanie produktów, kontrola jakości, kontrola ilościowa towaru, metkowanie
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Góra Kalwaria (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA (6:00-14:00, 14:00-22:00) DELIKATESY CENTRUM-URSYNÓW - od 3 000 PLN

odpowiedzialność za powierzony dział sklepu, właściwe ułożenie produktów na półce, merchandising, zamówienia towaru, systematyczna kontrola wyglądu sklepu - szczególnie, jakości oraz prawidłowości funkcjonowania stoisk świeżych i gastronomicznych, zgodna ze standardami Sieci obsługa klienta, dbałość o zachowanie standardów Sieci w powierzonym dziale i całym sklepie, dbałość o zapewnienie jak najniższego poziomu strat na powierzonym dziale sklepu, udział w zapewnianych przez Grupę szkoleniach dla Pracowników
kontakt przez PUP - 2017-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 080 PLN

sortowanie, odzieży w/g składu materiałowego, pranie, szycie odzieży roboczej, naprawa odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Bytom (śląskie)

KRAWIEC-SZWACZ - od 1 850 PLN

zszywanie wykrojonych elementów z tkanin w gotowy wyrób
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Parczew (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zabiegi fryzjerskie, koloryzacja, strzyżenie
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Strawczynek (świętokrzyskie)

DOSTAWCA WYROBÓW DO KLIENTA - od 2 000 PLN

Pakowanie i dostarczanie posiłków da klienta zgodnie z zamówieniem
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa biura, obsługa klienta ds ubezpieczeń( oferta do 30 r.ż)
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łowicz (łódzkie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa urządzeń transportu bliskiego
kontakt przez PUP - 2015-11-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA STACJI PALIW - od 2 000 PLN

Obsługa klienta na stacji paliw, dbanie o porządek w miejscu pracy, wydawanie butli propan - butan, wykładanie towaru i przyjmowanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Zawady (łódzkie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY SPEDYTOR - DYSPOZYTOR - 997,4 PLN

wystawianie faktur, rozlicznie dokumentów, bieżąca kontrola i wysyłka dokumentów, pomoc w obsłudze zleceń transportowych.
kontakt przez PUP - 2017-08-17 - Paproć (wielkopolskie)

Oferta stażu dla bezrobotnych.Zapoznanie się z działalnością sklepu. Nauka pracy na kasie fiskalnej. Sprzedaż przez terminal. Zapoznanie ze sprzedażą franczyzową. Nauka Programu SAFO. Sprzedaż bezpośrenia. Prace porządkowe. Wypełnianie dokumentów np. faktur.Staż EFS POWER dla osób do 30r.ż. lub RPOWD dla osób od 3 r.ż.Wymagania: podstawy obsługi komputera, predyspozycje do pracy z klientem - otwartość, zainteresowanie modą.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Strzelin (dolnośląskie)

510U KROJCZY - PROJEKTANT - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radom (mazowieckie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

szycie rolet materiałowych, obsługa maszyny stebnówki, cięcie rolet, szycie legowisk dla psów i kotów
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Święciechowa (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Nysa (opolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

NAUKA: OBSŁUGI PRPOGRAMÓW MAGAZYNOWYCH, OBSŁUGI PANELU KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ślesin (wielkopolskie)

TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI - do 2 400 PLN

Przyuczenie w celu zastępstwa brygadzisty
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Szaflary (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - do 2 100 PLN

wystawianie fartur, wystawianie WZ, PZ. W
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Tczew (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Pomocniczego robotnika budowlanego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Strzyżenie damskie, męskie, dziecięce, modelowanie, upięcia, koloryzacje, utrzymywanie w czystości swojego stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2017-07-13 - Siedlce (mazowieckie)