Praca 1717U MURARZ Pieńki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pieńki, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1717U MURARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pieńki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: murarz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: murarz

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Łąkie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Obsługa klienta, wykładanie i układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zamość (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

gwintowanie, wiercenie, gradowanie, szlifowanie, gięcie blach
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Świerklany Górne (śląskie)

SEKRETARKA - do 2 345 PLN

Prowadzenie sekretariatu. Obsługa spotkań biurowych i biznesowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Jankowo Gdańskie (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA WYDZ. ZAPL. TECH.+ ST PO WER - 997,4 PLN

Uczestniczenie w procesie przygotowania dokumentacji związanej z gospodarowaniem środkami technicznymi na potrzeby jednostki,- obsługa komputera, poczty elektronicznej,- obsługa korespondencji wydziału.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż na stoisku
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Słupsk (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- obsługa interesantów,- przyjmowanie i wysyłanie dokumentów (korespondencji),- obsługa komputera i innych urządzeń biurowych,- prace związane z przyjmowaniem spraw do załatwienia oraz właściwym obiegiem dokumentów zgodnie z KPA i jednolitym rzeczowym wykazem akt.
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Słupca (wielkopolskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Układanie, naprawianie, rozbieranie , wykańczanie nawierzchni brukowej
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Przeorsk (lubelskie)

KRAJACZ SZKŁA - od 1 850 PLN

krojenie szkła, pakowanie szkła, obsługa maszyn do krojenia szkła
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

pomoc w opiece nad osoba niepełnosprawną
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Poniatowa (lubelskie)

POZOSTAŁA POMOC SPRZĄTACZKA BIUROWO-HOTELOWA - do 1 000 PLN

Praca na terenie Siechnic, Wrocławia i Długołęki we wszystkich lokalach firmy polegająca na sprzątaniu obiektów noclegowych m.in.: odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umwyalkami miedzy innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury;wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny;usuwanie zgromadzonych odpadków i opróźnienie koszy na śmieci; używanie narzędzi i środków czystości ( myjących i dezynfekujących ) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania;dbanie o powierzone narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie i przechowywanie.Miejsce pracy: Wrocław, Siechnice. Długołeka ( dowóz zapewnia pracodawca)Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny +mailowy.Oferta znajduje się w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Długołęka (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Zduńska Wola (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - od 2 000 PLN

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, zdolności manualne, w przypadku osób bezrobotnych profil II
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Wysocko Wielkie (wielkopolskie)

TYNKARZ - do 7 PLN

WYKONYWANIE TYNKÓW NA BUDYNKU PRZY UŻYCIU AGREGATU MASZYNOWEGO;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, OBSŁUGA AGREGATU MASZYNOWEGO, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wykonywnaie zbrojenia elementow budowlanych w tym stanowisk transformatorowych
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Opole (opolskie)

sprzdaż towaru, wykładnie na półkach, utrzymanie czystości, obsługa programu optima
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA/KA - od 2 000 PLN

Obsługa recepcji klubu, prowadzenie zapisów klientów, obsługa klientów przychodzących do klubu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Nasielsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (UZUPEŁNIENIE PRAC INTERWENCYJNYCH) - od 1 850 PLN

obsługa klientów, dowóz towaru, wystawianie faktur, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lubin (dolnośląskie)

GONIEC - od 2 100 PLN

dostarczanie korespodencji, rozdzielanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR-STAŻ - 997,4 PLN

kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w zakresie umów o pracę oraz umówcywilno-prawnych, prowadzenie dokumentacji personalnej, naliczanie wynagrodzeń, rozliczenia z ZUS, US, GUS, PFRON
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zakopane (małopolskie)

POKOJOWY/A - od 13 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Warszawa (mazowieckie)

PROMOTOR KULTURY ARABSKIEJ - od 1 950 PLN

spotkania z klientami i prowadzenie rozmów o kulturze arabskiejw języku arabskim i angielskim
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Poznań (wielkopolskie)

MONTAŻYSTA - 1 850 - 2 000 PLN

Montaż bram, drzwi, napędów na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Kielce (świętokrzyskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Zadaniowe wykonywanie prac polowych w gospodarstwie sadowniczym, cięcie sadu i sortowanie owoców prace porządkowe, sadzenie drzewek.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Główczyn (mazowieckie)

ARCHIWISTA ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

Archiwista zakładowy
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Dzierżoniów (dolnośląskie)