Praca 1699U - OPERATOR MYJNI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: mycie pojazdów, części

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1699U - OPERATOR MYJNI WYSOKOCIŚNIENIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: operator myjni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator myjni

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - OPERATOR ZAGĘSZCZARKI - od 2 000 PLN

- prace budowlane (wykończ. i elewacyjne)- prace związane z obróbką drewna, budową konstrukcji drewnianych,- pokrycia dachowe
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Rudka (warmińsko-mazurskie)

TYNKARZ (J. ROSYJSKI) - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER ELEWACJI - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Warszawa (mazowieckie)

GEODETA - od 2 000 PLN

Geodeta
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Wincentów (świętokrzyskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

obsługa klientów, strzyżenie męskie i damskie, odbieraie telefonów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KONSERWATOR URZĄDZEŃ MELIORACYJNYCH - od 1 850 PLN

Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: brak wymagań; mile widziane doświadczenie; Zakres obowiązków: koszenie kosą spalinową; wykaszanie skarp rowu; oczyszczanie dna rowu; jedna zmiana; praca na terenie gminy Gierałtowice
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Gierałtowice (śląskie)

MURARZ - od 13 PLN

remonty dachów i poddaszy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ruda Śląska (śląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

- dekorowanie potraw, - przygotowywanie dań barowych, - sporządzanie różnych sałatek, - serwowanie posiłków i napoi, - obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Zblewo (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, archiwizacja dokumentówl,ogistyka
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

WYKONYWANIE PRAC FIZYCZNYCH ZWIĄZANYCH Z OCHRONĄ ŚRODOWISKA W TYM Z REKULTYWACJĄ I ZABEZPIUECZENIEM PRZED DEGRADACJĄ TERENÓW MIASTA SZCZECIN, PODNOSZENIE CIĘŻARÓW: MĘŻCZYŹNI DO 50 KG, KOBIETY DO 20 KG; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM PODSTAWOWE, DOBRY STAN ZDROWIA;
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATORTRAKA TARTACZNEGO - od 1 850 PLN

Wynikający ze stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2015-04-10 - Krzywe (podkarpackie)

PSYCHOLOG - do 1 850 PLN

Prowadzenie czynności diagnostycznych mieszkanek domu, współudział przy sporządzaniu planu pracy przez opiekunów, terapeutów, systematyczna psychoterapia indywidualna z mieszkankami, udzielenie fachowej pomocy w zakresie prowadzenia terapii z mieszkankami. Przegotowanie i prowadzenie spotkań informacyjno - szkoleniowych, inne prace zlecone przez Dyrektora
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Izdebnik (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Zielonka (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Montaż i serwis turbin wiatrowych
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaz towarów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

planowanie i wdrażanie metod promocji, identyfikowanie potencjalnych odbiorców produktów, analizowanie potrzeb klientów, podtrzymywanie kontaktów z klientami firmy
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Malbork (pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 000 PLN

wszelkie prace dotyczące pracy zbrojarza
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SPRZEDAWCA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Zabrze (śląskie)

KUCHARZ-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wykształcenie kierunkowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Rybnik (śląskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 870 PLN

Kierowanie autobusem, przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK LEŚNY-ZRYWKARZ - od 1 850 PLN

obsługa ciąągnika roliczego
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Krzeszów (dolnośląskie)

MECHANIK - od 925 PLN

Naprawa pojazdów mechanicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Mikołów (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - SORTOWACZ ODPADÓW - od 2 000 PLN

sortowanie surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY - 2 200 - 2 800 PLN

wykonywanie badań zgodnie z obowiązującymi normami, opracowywanie raportów z badań medycznych urządzeń i systemów elektrycznych, wykonywanie prac związanych z wzorcowaniem i sprawdzaniem wyposażenia badawczo-pomiarowego, opracowywanie nowych procedur badawczych, opracowywanie instrukcji stanowiskowych dla nowo zakupionego sprzętu badawczo-pomiarowego, analiza publikacji i norm związanych z działalnością labolatorium, weryfikacja i ciągłe doskonalenie systemu jakości.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z zasadami obiegu korespondencji, przygotowywanie korespondencji do ekspedycji (numerowanie, zszywanei akt, sporządzanie przeglądów akt), przepisywanie rękopisów pism procesowych i innej korespondencji, obsługa komputera, faxu
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gostynin (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

-przygotowanie zapraw tynkarskich-nakładanie warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych) oraz tynków suchych (np. płyt gipsowych) na ściany i stropy budynków
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wrocław (dolnośląskie)

BRYGADZISTA KUCHNI - 2 000 - 3 000 PLN

Przygotowanie posiłków ze znajomością kuchni ukraińskiej. Nadzór nad przygotowanymi posiłkami przez kucharzy z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Krotoszyce (dolnośląskie)