Praca 1388U - TELEMONTER Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: montaż instalacji teletechnicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1388U - TELEMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód:
monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych (telemonter)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA / POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

refundacja - 30:obsługa klienta, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wędrzyn (lubuskie)

POKOJOWA - THE ONE HOSTEL WE WROCŁAWIU - do 1 450 PLN

Sprzątanie pokoi i części wspólnych hostelu oraz przygotowywanie śniadań. Obiekt funkcjonuje 7 dni w tygodniu, praca 5-6 dni w tygodniu, porozumiewanie się w języku rosyjskim ze współpracownikami i gośćmi z Rosji i Ukrainy. Umowa zlecenie, 130 godzin pracy miesięcznie.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 900 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Białystok (podlaskie)

TYNKARZ M/K - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Tczew (pomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 15 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców z Indii, wspomaganie pracy indyjskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Mszanowo (warmińsko-mazurskie)

INTENDENT - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Wiązownica (podkarpackie)

EKSPEDYTOR SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ / INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Ekspedytor sprzedaży wysyłkowej / internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Straszęcin (podkarpackie)

DORADCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klientów w placówce Santander Consumer Bank
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Pułtusk (mazowieckie)

KUCHARZ KUCHNI TAJWAŃSKIEJ - od 2 200 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,umiejętności: wykonywanie potraw kuchni tajwańskiej w/g oryginalnych receptur, znajomość ziół oraz innych produktów stosowanych w kuchni tajwańskiej, uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna, doświadczenie zawodowe: min.5 lat w kuchni orientalnej. Ogólny zakres obowiązków: wykonywanie potraw kuchni tajwańskiej w/g oryginalnych receptur, prezentowanie potraw klientom restauracji, że szczególnym opisem składników dań, projektowanie menu, dobór nowych dań.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lublin (lubelskie)

DYREKTOR DS. SPRZEDAŻY SYSTEMÓW MULTIMEDIALNYCH - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, umiejętności: obsługa komputera, dobra organizacja czasu pracy, umiejętności negocjacyjne, prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w systemach multimedialnych, znajomość j. angielskiego, niemieckiego w stopniu b. dobrym, ukraińskiego, rosyjskiego biegle. Ogólny zakres czynności: planowanie strategii handlowo- marketingowej oraz nadzór nad jej wykonaniem, badanie rynku, przygotowywanie raportów, reprezentowanie firmy na konferencjach i spotkaniach biznesowych, pozyskiwanie nowych klientów, kreowanie rozpoznawalności marki na rynku. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren kraju, UE.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Usługi z zakresu fryzjerstwa damskiego i męskiego
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Sanok (podkarpackie)

INFORMATYK - od 1 850 PLN

Obsługa programów komputerowych, tworzenie stron www, obsługa sklepu internetowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Jawor (dolnośląskie)

FRYZJER -REFUNDACJA30- - od 2 000 PLN

wz
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

gięcie, cięcie, zaginanie blach cienkich, zgrzewanie, szlifowanie, gradowanie, aluminium, stal nierdzewna
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Obsługa szatni, prace porządkowe w pomieszczeniach przynależnych do pływalni (szatnie, przebieralnie, hole, toalety, prysznice) .
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Legionowo (mazowieckie)

MASARZ-WĘDLINIARZ - od 2 500 PLN

obróbka mięsa, obsługa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Osie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 850 PLN

prace związane z utrzymywaniem porządku
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Tarnowo Podgórne (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wykonywanie pomocniczych czynności administracyjnych tj. kserowanie, sporządzanie czstopisów pism, układanie i porządkowanie akt (prace biurowe)
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - STAŻ - 997,4 PLN

ZAPOZNANIE Z OFERTA SPRZEDAŻOWĄ, PROWADZENIE DOKUMENTACJI BIUROWEJ PLACÓWKI, ARCHIWIZACJA, ZAPOZNANIE Z PRZEPISAMI, SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE, SZKOLENIA SYSTEMOWE, SZKOLENIA RACHUNKOWE, SZKOLENIA APLIKACYJNE, PODWYŻSZENIE KWALIFIKACJI OBSŁUGI KLIENTA
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami podatkowymi. Obsługa programu księgowego Cormach Optima. Wprowadzanie dokumentów, przeliczanie deklaracji.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przygotowaywanie towatów do sprzedaży, obsługa klientów, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

STRAŻNIK - 997,4 PLN

kontrola monitoringu, wykonywanie obowiązków strażniczych w bloku administracyjnym, nadzorowanie wychowanków podczas pobytu w internacie, na warsztatach, izbach specjalnych, doprowadzanie wychowanków do dyrektora, pielęgniarki
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Biernatowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Prace porządkowe wokół budynków komunalnych, koszenie i grabienie trawy, czyszczenie i konserwacja rowów
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Drwinia (małopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZEGO - od 1 850 PLN

zlecanie prac i koordynowanie ich wykonywania, prowadzenie gospodarki remontowej, planowanie i dokonywanie zakupów inwestycyjnych
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Żuromin (mazowieckie)