Praca 129U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
przygotowywanie ofert dla klientów, organizacja spotkań z klientami, zawieranie umów i koordynacja realizacji zleceń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 129U - SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Podobne oferty pracy

BRUKARZ -30 - od 1 850 PLN

roboty brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY DO KLIENTA BIZNESOWEGO - 2 500 - 4 000 PLN

sprzeaż usług i produktów operatora, pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, przygotowywanie i prezentacja indywidualnych rozwiązan telekomunikacyjnych u klientów, utrzymywanie stałego kontaktu i pozytywnych relacji z klientami, odpowiedź na zapytania klientów, składanie ofert, kreowanie pozytywnego wizerunku firmy. Praca n aterenie powiatu oleśnickiego i przyległych powiatów.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Oleśnica (dolnośląskie)

KOORDYNATOR BIURA PROJEKTOWEGO - od 4 500 PLN

Przygotowywanie, procesowanie i aktualizowanie dokumentacji niezbędnej do prawidłowej realizacji i obsługi projektów. Bezpośredni udział i techniczna współpraca z osobami oddelegowanymi do projektów. Analiza danych, przygotowywanie cyklicznych raportów dla potrzeb klienta oraz kierownictwa projektowego. Kontakt z kierownictwem, pracownikami oraz klientem zagranicznym z wykorzystaniem języka francuskiego i angielskiego.sala H
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Wrocław (dolnośląskie)

BETONIARZ - od 2 000 PLN

operator węzła betoniarskiego;
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Skoki (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH (Z) - do 2 500 PLN

wykonywanie instalacji CO i CCW, izolowanie, remont instalacji energetyki cieplnej
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Pomoc w robotach budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Cieszanów (podkarpackie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

pomoc w mieszaniu zaprawy, podawanie noszenie materiałów
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie bielizny damskiej, piżam, szlafroków.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

przyjmowanie pojazdów do naprawy, diagnoza usterek do naprawy, w tym obsługa komputera do diagnozowania usterek, naprawa samochodów, sporządzanie kosztorysów z wykonywanych napraw
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Krzepice (śląskie)

MAGAZYNIER - MONTER SKŁADACZ OKIEN - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Chojnów (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 640 PLN

remont konstukcji żelbetowych
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Janikowo (wielkopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 14 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE,
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim i zagranicznym
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Plewiska (wielkopolskie)

ZBROJARZ - 997,4 PLN

zbrojarz
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Wólka (kujawsko-pomorskie)

KIEROWNIK DS. ZAKUPÓW - od 10 600 PLN

Zarządzanie i koordynacja całościowego procesu zakupów oraz projektów usprawniających proces w ramach: Procurement Shared Service Ceneter (PSSC).Zapewnienie najwyższej jakości usług klientom wewnętzrnym.Zarządzanie relacjami, procesem zakupowym z wewnętrznymi dostawcami usług.Zarządzanie zespołem funkcjonalnym w ramach PSSC.Zapewnienie zgodności podejmowanych działań z zasadmi dot. zamówień publicznych i procedur kodeksu etyki, ogólnych zasad bizneswoych.Rozwiązywanie problemów związanych z procesem zakupów oraz problemów wewnętrznych w zespole.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 500 PLN

prace polowe
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Wawrzeńczyce (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

1) Zapoznanie ze strukturą organizacyjną jednostki, zakresem zadań poszczególnych komórek organizacyjnych, zasadami komunikacji wewnętrznej i obiegiem dokumentów, regulaminem pracy, regulaminem organizacyjnym urzędu, kodeksem etyki pracowników samorządowych urzędu, statutem gminy.2) Zapoznanie szczegółowe z zadaniami Referatu Podatków i Opłat oraz przepisami prawa regulującymi ich wykonywanie, zarówno przepisami ogólnymi, jaki i wewnętrznymi dot. m.in. ochrony danych osobowych, tajemnicy skarbowej.3) Zapoznanie się m.in. z przepisami i zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej.4) Kształcenie praktycznych umiejętności efektywnej komunikacji, negocjacji oraz pracy w zespole m.in. poprzez obserwację i obsługę klientów Urzędu w zakresie spraw związanych z podatkiem od nieruchomości, rolnym, leśnym, od środków transportowych, wydawania i przyjmowania druków i dokumentów, udzielanie podstawowych informacji oraz współpracę z pracownikami Urzędu.5) Zapoznanie z procedurami wewnętrznymi w zakresie archiwizacji dokumentów i ich obiegu oraz archiwizacja dokumentów. 6) Zapoznanie z wybranymi aplikacjami komputerowymi użytkowanymi w komórce oraz nabycie umiejętności ich obsługi. 7) Wprowadzanie danych z dokumentów do wybranych aplikacji komputerowych.8) Kształcenie praktycznych umiejętności poprzez prawidłową organizację podziału powierzonych zadań i ich efektywną realizację.9) Zapoznanie się z systemem ewidencji i księgowości, analiza prawidłowości i realności zapisów księgowych i sald.10) Zapoznanie się z praktycznym wykorzystaniem i obsługą urządzeń biurowych w tym: kserokopiarki, drukarki, faksu.11) Wykonywanie zadań zleconych przez opiekuna praktyk.12) Przygotowywanie do wysyłki korespondencji opracowywanej w Referacie Podatków i Opłat Urzędu Gminy w Żukowie.13) Porządkowanie ewidencji podatników podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego. 14) Weryfikacja informacji podatkowych.15) Wykonywanie innych poleceń i czynności służbowych zleconych przez Kierownika Referatu oraz Skarbnika Gminy i Burmistrza Gminy.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Żukowo (pomorskie)

FLORYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon - pt 7.30 - 15.30
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Opole (opolskie)

KOSMETYCZKA - 997,4 PLN

nauka wykonywania manicure, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kwidzyn (pomorskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

pomocw przyjmowaniu zespołów motocykli do naprawy, ustalanie wad i przyczyn uszkodzeń, pomoc w usuwaniu usterek w zespołach i układach, dorabianie części do uszkodzonych podzespołów, pomoc w usuwaniu usterek układu wydalania spalin w motocyklach i motorowerach, pomoc w dorabianiu części uszkodzonych układów wydalania spalin
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Leśna (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, i terminala
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

RECEPCJONISTA - od 1 750 PLN

Obsługa stanowiska recepcyjnego, przyjmowanie gości hotelowych, meldowanie i wymeldowywanie gości, przyjmowanie rezerwacji.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Zamość (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Sanok (podkarpackie)