Praca 1239U KIEROWCA - MECHANIK Kosów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kosów, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1239U KIEROWCA - MECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kosów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: kierowca samochodu osobowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu osobowego

Podobne oferty pracy

TECHNIK ADMINISTRACJI - od 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wręczyca Wielka (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

pracownik administracyjny
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Słubice (lubuskie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Szymbark (małopolskie)

TECHNIK WETERYNARII - 997,4 PLN

opieka nad zwierzętami
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

- obsługa maszyn produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK MYJNI SAMOCHODOWEJ - od 1 850 PLN

mycie pojazdów i naczep, prace konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Ciechów (dolnośląskie)

PRACOWIK OCHRONY - DOZÓR MIENIA - do 1 850 PLN

obchody terenu, natychmiastowe reagowanie na wszelkie zagrożenia, zapobieganie kradzieżom, przestrzeganie regulaminu pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PAKOWACZ - do 1 500 PLN

Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki; zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy.rozkładanie towarów na półkach magazynowych;kompletowanie zamówień klientów zgodnie z zamówieniem / specyfikacją;pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki;dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki;zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem;obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów;obsługa skanera magazynowego
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Wrocław (dolnośląskie)

OPERATOR MASZYN - WYTŁACZARKA (Z) - do 1 850 PLN

Operator maszyn - zgrzewarka
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Baranów Sandomierski (podkarpackie)

MASZYNISTA CHŁODNICZY - 14 - 16 PLN

DOKONYWANIE ODCZYTÓW I ZAPISÓW PARAMETRÓW FUNKCJONOWANIA URZĄDZEŃ I INSTALACJI,WYKONYWANIE CZYNNOŚCI EKSPLOATACYJNYCH I KONSERWATORSKICH NA INSTALACJI CHŁODNICZEJ
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Skierniewice (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - do 1 850 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie, wprowadzanie dostaw towarów, merchandising, przygotowanie towaru do sprzedaży, prace porządkowe, ilościowa i jakościowa kontrola towaru, obsługa urządzeń technicznych
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Wolbrom (małopolskie)

KUCHARZ - od 925 PLN

- przygotowywanie surówek, dań zimnych i ciepłych,- gotowanie zup,- pieczenie, smażenie, gotowanie i duszenie mięs,- zapoznanie się i stosowanie się do HACCP.
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Łódź (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Oława (dolnośląskie)

PRACOWNIK I STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - do 1 850 PLN

Pomoc przy prowadzeniu sekretariatu starostwa. Obsługa centrali telefonicznej starostwa. Przyjmowanie korespondencji od interesantów. Wprowadzanie korespondencji do elektronicznego systemu obiegu dokumentów oraz jej rozdzielanie do wydziałów. Właściwe stosowanie pieczęci urzędowych starostwa znajdujących się na stanie sekretariatu. Przyjmowanie, ewidencjonowanie i przedkładanie wpływających faksów i dokumentów przekazywanych drogą elektroniczną. Pomoc przy prowadzeniu pocztowej książki nadawczej, sprawdzanie pod względem rachunkowym faktur za przesyłki pocztowe. Pomoc przy organizacji technicznej obsłudze narad i spotkań odbywających się w starostwie.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Włodawa (lubelskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Budownictwo. Szalowanie ścian i stropów.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Łódź (łódzkie)

PARKINGOWY - od 1 500 PLN

praca przy obsłudze parkingu płatnego lub zieleni miejskiej
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

KOPACZ - do 2 000 PLN

roboty melioracyjne na terenie gminy Prusice, wymagane prawo jazdy kat.B.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Trzebnica (dolnośląskie)

POMOC SPECJALISTY DS. HANDLOWYCH - 997,4 PLN

sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnychnabywanie umiejętności negocjacji handlowych i utrzymania relacji biznesowych
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI BUDOWLANEJ - STAŻ - 997,4 PLN

przygotowanie i obmiary budowy w celu osadzenia ościeży, montaż podkonstrukcji stolarki budowlanej, montaż szkła, obóbka izolacyjna EPDM, wykończenie, obróbka blacharska, wykonywanie elewacji wentylowanych aluminiowo-szklarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Milicz (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Zielona Góra (lubuskie)

1504U - BARMAN - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

LOGISTYK W DZIALE LOGISTYKI ZAOPATRZENIA - 997,4 PLN

Zgodnie z Programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Żywiec (śląskie)

PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH - od 1 200 PLN

PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO WYROBÓW GARMAŻERYJNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA PRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH; PRZED SPOTKANIEM PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY; CZAS PRACY UZALEŻNIOY OD ZAMÓWIEŃ; OKOŁO 30H W TYGODNIU
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Szczecin (zachodniopomorskie)