Praca STARSZY PROGRAMISTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: STARSZY PROGRAMISTA

Wynagrodzenie: od 12 000 PLN

Zakres obowiązków: Rozwój, wdrażanie, refaktoryzacja oraz wsparcie produktów "początkowych".

Data publikacji: 2016-03-04

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Rozwój, wdrażanie, refaktoryzacja oraz wsparcie produktów "początkowych".

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 12 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: STARSZY PROGRAMISTA

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe dowolne, min. 3 lata doświadczenia w branży IT - Android, znajomość języków programowania, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - konieczna ze względu na kontakty z firmą w Wielkiej Brytanii.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.03.2016