Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Marzęcino Usługi Transportowe "TRANSRAF" Rafał Siemiński

Kowalska 2, 82-100 Marzęcino, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: przewóz towarów na terenie kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Marzęcino

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Gdański

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: świadectwo kwalifikacji

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C+E

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Usługi Transportowe "TRANSRAF" Rafał Siemiński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Marzęcino

Ulica pracodawcy: Kowalska

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego