Praca KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (J. ANGIELSKI, ROSYJSKI, UKRAIŃSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (J. ANGIELSKI, ROSYJSKI, UKRAIŃSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: kierowca ciągnika siodłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 17.10.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Kierowca ciągnika siodłowego (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: rosyjski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2: ukraiński, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie. Doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata. Znajomość j. rosyjksiego, ukraińskiego i angielskiego. Obowiązki: organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów prawa pracy, przepisów BHP, przepisów ochrony ppoż., ochrony środowiska oraz innych dotyczących transportu drogowego; przygotowywanie ciągnika siodłowego bez naczepy i z naczepą do jazdy oraz kompletowanie dokumentów niezbędnych do wykonania transportu; planowanie optymalnej trasy przejazdu ciągnika siodłowego; kierowanie ciągnikiem siodłowym; zabezpieczanie ciągnika siodłowego przed uruchomieniem i użyciem przez osoby niepowołane oraz zabezpieczenie ciągnika siodłowego i przewożonego ładunku przed kradzieżą; nadzorowanie załadunku i rozładunku w celu zapewnienia równomiernego rozmieszczenia ładunku; nadzorowanie załadunku określonej grupy lub rodzajów ładunku na odpowiedni pojazd przystosowany do tego rodzaju ładunku; zabezpieczanie przewożonego na naczepie ładunku przed zniszczeniem oraz przemieszczaniem się w czasie jazdy; prowadzenie dokumentacji przewozu oraz dokumentacji ciągnika siodłowego; wykonywanie czynności obsługowych oraz usuwanie drobnych usterek ciągnika siodłowego i naczepy. Praca na pełen etat w godzinach 8:00-16:00.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca ciągnika siodłowego