Praca KIEROWCA C+E Mława TRANSPORT Jolanta Tabakowska

Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego na umywalki.

Stanowisko: KIEROWCA C+E

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: przewóz różnego rodzaju towarów po terenie całego kraju (firanka)

Data publikacji: 2016-10-12

Lokalizacja: Mława (mazowieckie)

Pracodawca: TRANSPORT Jolanta Tabakowska

Osiedle Książąt Mazowieckich 31/17, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
przewóz różnego rodzaju towarów po terenie całego kraju (firanka)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
+ premia uzależniona od przejechanych kilometrów

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Mława

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Badania psychologiczne kierowców

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kategorii CE

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: świadectwo kwalifikacji przewóz rzeczy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Karta kierowcy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wymagane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy: TRANSPORT Jolanta Tabakowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: mławski

Gmina pracodawcy: Mława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mława

Ulica pracodawcy: Osiedle Książąt Mazowieckich

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego