Praca KIEROWCA C+E Chojnice PPHU "SARA"

Strzelecka 24/2, 89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: transport międzynarodowy - przewóz rzeczy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA C+E

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: kierowca samochodu ciężarowego

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 4 000 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. C+E

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: karta kierowcy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: kurs na przewóz rzeczy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: brak lub niepełne podstawowe

Nazwa pracodawcy: PPHU "SARA"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Ulica pracodawcy: Strzelecka

Numer budynku pracodawcy: 24

Profil działalności pracodawcy: rozbórka i burzenie obiektów budowlanych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu ciężarowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.11.2015