Praca KIEROWCA Bytów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Wymagane prawo jazdy kat. B

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bytów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Wojska Polskiego 6, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: prawo jazdy kat. B

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Bytów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bytów

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016

Podobne oferty pracy

MURARZ-TYNKARZ - od 1 750 PLN

Przygotowanie miejsca pracy pod budowę, budowanie rusztowań, przygotowywanie i wykonywanie wylewki (młotem, szlifierką, przecinarką) dla remontowanych inwestycji
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Pietrzykowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PĘDZLI - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Suwałki (podlaskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST POWER (271) DEP. FIN. PUB. W.FIN. - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Pniewy (wielkopolskie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - do 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do produkcji obuwia
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Złotoryja (dolnośląskie)

PAKOWACZ - od 13 PLN

sortowanie, przepakowywanie i oklejanie produktów, składanie tekturowych standów,
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 14 PLN

Pracownik ochrony na terenie Krakowa.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie się z miejscem pracy i zakresem świadczonych usług,-pomoc w rozladunku i montażu mebli,- wydawanie towru klientom,- utrzymywanie porządku w miejscu montażu mebli,
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP, P.Poż, regulaminem pracy i stanowiskiem pracy, zapoznanie się z zasadami prowadzenia ewidencji spraw, obsługą urządzeń biurowych oraz rejestrów spraw pracowniczych, nauka redagowania i przyjmowania korespondencji biurowej oraz zasad obsługi klienta, zapoznanie z zasadami zakładania akt spraw, prowadzenie elektronicznego kalendarza kancelaryjnego, bieżąca obsługa klientów: umawianie terminów spotkań, udzielanie informacji o stanie spraw oraz wpływających dokumentach, nauka tworzenia i prowadzenia bazy danych klientów, nauka kompletowania pism procesowych, nauka sporządzania umów i dokumentacji spraw kancelaryjno-biurowych, pracowniczych oraz finansowych związanych z działalnością firmy, nauka redagowania pism procesowych, opinii prawnych, nauka obsługi programów prawniczych, wyszukiwanie aktualnego stanu prawnego przepisów, przygotowanie zestawień orzecznictwa do określonych zagadnień prawnych, prowadzenie korespondencji, obsługa poczty internetowej, prowadzenie listy adresowej, pocztowej, telefonicznej, zapoznanie z zasadami archiwizacji dokumentów, zakładanie i prowadzenie archiwów, pomoc przy koordynacji prac biurowych, kserowanie, kompletowanie i skanowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY-KASJER - od 2 400 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 185 PLN

Proste prace produkcyjne, prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wymaganiami technologicznymi, należyte raportowanie wykonanej pracy, obsługa szlifierki w niewielkim zakresie (szlifowanie elementów metalowych), przynoszenie i pakowanie elementów.
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Bielsko-Biała (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zakładanie akt spraw,rozpisywanie terminów rozpraw, podszywanie akt, pisanie na komputerze
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Augustów (podlaskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa klienta w zakresie fryzjerstwa
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Chrzanów (małopolskie)

ROLNIK - 997,4 PLN

wg.programu
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Degucie (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU - od 2 800 PLN

Obsługa klientów z Rosji, Ukrainyi Armenii, krajów UE; tworzenie nowych rynków oraz pozyskiwanie nowych ofert zagranicznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

Serwisant sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zaniemyśl (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU TRANSPORTU - 997,4 PLN

tworzenie harmonogramów proponowanych zajęć, obsługa petentów, pisanie ofert i przetargów, tworzenie niezbędnej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 2 500 - 4 000 PLN

Wykonywanie prac ogólnobudowlanych, ciesielstwo, zbrojenia, murowanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wierzbno (opolskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa klienta w sklepieobsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Kaczyce Dolne (śląskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

wystawianie faktur sprzedaży, obsługa klienta, sporządzanie rejestrów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - do 14 PLN

Wykładanie towaru z palet na półki.
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Gdańsk (pomorskie)

SPAWACZ - od 2 200 PLN

spawanie konstrukcji stalowych i rurociągów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kwidzyn (pomorskie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 2 000 PLN

Opróżnianie koszy i pojemników na śmieci, opróżnianie koszy i ładowanie na samochód odpadów stałych z posesji, ładowanie nieczystości stałych na samochód ręcznie, rozładunek samochodów zbierających nieczystości stałe w miejscu przeznaczenia
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Tyszowce (lubelskie)

USŁUGI W ZAKRESIE ROZBIORU MIĘSA - od 1 850 PLN

Klasowanie i trybowanie mięsa wieprzowego, praca nożem masarskim, praca przy taśmie produkcyjnej
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Osie (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ-MONTER KONSTRUKCJI - do 1 850 PLN

wykonywanie prac ślusarskich, obsługa urządzeń, wykonywanie prac przy produkcji elementów konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Chorzów (śląskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-28 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - do 1 850 PLN

Montaż oraz łączenie elementów stalowych, umiejętność cięcia palnikiem, montaż dużych powierzchni(zbiorniki, rurociągi), znajomość rysunku technicznego, konstrukcyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)