Praca KIEROWCA BUSA Dębica GRUPA ALBATROS SP. Z O.O.

BUDZISZ 73A, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
KIEROWCA BUSAMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :TEREN KRAJU

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA BUSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: kierowca samochodu dostawczego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY KAT. B*

Nazwa pracodawcy: GRUPA ALBATROS SP. Z O.O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
KONTAKT TELEFONICZNY 146772029 W GODZ. OD 14.00 DO 16.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 14.00 -16.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: dębicki

Gmina pracodawcy: Dębica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dębica

Ulica pracodawcy: BUDZISZ

Numer budynku pracodawcy: 73A

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca samochodu dostawczego

Podobne oferty pracy

KIEROWCA BUSA - od 1 850 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczeniaPrawo jazdy kat. BTransport mebli
Meblostyl Mirosław Wujec - 2016-10-19 - Krotoszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA BUSA - od 2 300 PLN

przewóz pracowników
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 4 000 PLN

KIEROWCA C+EMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :POLSKA
ETRANS, CHERRY OUTLET Tokarska Elżbieta - 2016-05-09 - Dębica (podkarpackie)

Przewóz towarów.Miejsce wykonywania pracy: Stalowa Wola i okolice.
Daniel Tkacz F.H.U. Dantrans - 2016-11-04 - Pysznica (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (O) - od 1 850 PLN

Mechanik samochodowy
Auto-Moto-Serwis Ziaja Grzegorz - 2016-10-18 - Machowa (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACOWNIK BUDOWLANY
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Czarna (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/PAKOWACZ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Pakowanie i adresowanie paczek• Przyjmowanie paczek i układanie towarów w magazynie• Wystawianie dokumentów sprzedażowych• Obsługa programu księgowego Optima• Dbałość porządek w magazynie• Generowanie etykiet adresowych• Obsługa zamówień
MM500 SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ WĘGRZYN, MICHAŁ KLESZCZ - 2016-09-16 - Straszęcin (podkarpackie)

STRAŻNIK - od 1 850 PLN

j.w.
Firma Usługowa "BŁYSK" Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Dębica (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 2 000 - 3 500 PLN

NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH W SERWISIE
AUTODISTRIBUTION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-08 - Dębica (podkarpackie)

KIEROWCA C+E (TRASA UE+UKRAINA) - od 4 500 PLN

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY :UE+UKRAINABAZA ZAŁADUNKOWA -PILZNO
Omega Pilzno ITiS Godawski&Godawski - 2016-04-20 - Pilzno (podkarpackie)

KIEROWCA C - od 2 200 PLN

TRANSPORT TOWARÓWMIEJSCE PRACY TEREN KRAJU
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA STANISŁAWA ZACHAREK - 2016-01-05 - Dębica (podkarpackie)

TECHNIK MECHANIK / CHŁODNIK - od 2 100 PLN

WYKONYWANIE USŁUG SERWISOWYCH, MONTAŻ URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH, PRACA W TERENIE
WYTWÓRNIA URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH "PZL-DĘBICA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-05 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, TWORZENIE KOMOZYCJI
"KWIATY-CENTRUM" JERZY RUEBENBAUER, DOROTA KUSAL SP.J - 2016-08-09 - Dębica (podkarpackie)

TOKARZ CNC - od 15 PLN

TOKARZ CNC
Union Parts Sp. z o.o. - 2016-02-15 - Bobrowa Wola (podkarpackie)

TECHNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI - od 1 900 PLN

TECHNIK PRODUKCJI I KONTROLI JAKOŚCI
CONSUS SP. Z O.O. - 2015-12-15 - Dębica (podkarpackie)

LISTONOSZ - od 2 050 PLN

DORĘCZANIE PRZESYŁEK , SPRZEDAŻ WYBRANYCH TOWARÓW I USŁUG.MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY - URZĄD POCZTOWY ŻYRAKÓW
Poczta Polska S.A. - 2016-11-25 - Żyraków (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ROBOTNIK BUDOWLANYMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :DĘBICA,TEREN CAŁEGO KRAJU,SŁOWACJA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MONT-DACH" JÓZEF GIL - 2016-02-03 - Wola Żyrakowska (podkarpackie)

PRZEWÓZ RZECZY NA TERENIE KRAJU
FIRMA TRANSPORTOWA "DAREX" - 2015-11-26 - Nagawczyna (podkarpackie)

SPEDYTOR - od 2 200 PLN

ORGANIZACJA TRANSPORTU, PLANOWANIE, KONTROLA
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA STANISŁAWA ZACHAREK - 2016-04-21 - Dębica (podkarpackie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 3 000 PLN

NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W BAZIE FIRMY ORAZ WYJAZDOWA
USŁUGI TRANSPORTOWE "REGAL" ALICJA REGUŁA - 2016-02-26 - Braciejowa (podkarpackie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 925 PLN

utrzymanie porządku w biurach, pomieszczeniach socjalnych, jadalniach, łazienkach
Firma Ochroniarska ''Omega'' NOV-KOLT - 2016-07-20 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH
POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-03-17 - Dębica (podkarpackie)

przewóz towaru na terenie UE
Transport On Time - Patryk Wojtysiak - 2016-10-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO
TRANSPORT SPEDYCJA EDO TRANS SPÓŁKA JAWNA - 2016-01-11 - Żyraków (podkarpackie)

OPERATOR PIECÓW DO OBRÓBKI CIEPLNEJ - od 1 850 PLN

Operator pieców do obróbki cieplnej
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Dębica (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ - od 925 PLN

PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ,ZAŁADUNEK, ROZŁADUNEK TOWARU
FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNA PIT S.C. J.KUDROŃ, B.DYGDOŃ - 2016-06-03 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

EKSPOZYCJA TOWARU, OBSŁUGA KLIENTÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, PRACA NA STOISKUMIĘSNYM
Firma Handlowo Usługowa MINI MARKET Danuta Szymaszek-Michalska - 2016-02-16 - Dębica (podkarpackie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed