Praca KIEROWCA AUTOBUSU Z KAT. D+SZKOLENIE PRZEWÓZ OSÓB Góra Kalwaria INSTALBUD-TRANS Sp. z o.o.

Skierniewicka 13/14, 05-530 Góra Kalwaria, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: prowadzenie autobusu szkolnego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie-netto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
KIEROWCA AUTOBUSU Z KAT. D+SZKOLENIE PRZEWÓZ OSÓB

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Góra Kalwaria

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Góra Kalwaria

Zawód: kierowca autobusu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia na przewóz osób

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. D

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: INSTALBUD-TRANS Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Góra Kalwaria

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Góra Kalwaria

Ulica pracodawcy: Skierniewicka

Numer budynku pracodawcy: 13/14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu