Praca KIEROWCA AUTOBUSU Władysławowo JAN JANIUK PRZEWÓZ OSÓB

Reymonta 30, 84-120 Władysławowo, powiat: pucki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Przewóz osób busem powyżej 17 osób

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Władysławowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pucki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Władysławowo

Czy jest to praca stała?: 1

Zawód: kierowca autobusu

Dokładniejszy opis oferty pracy: praca stała

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. D

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Przewóz osób

Nazwa pracodawcy: JAN JANIUK PRZEWÓZ OSÓB

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: pucki

Gmina pracodawcy: Władysławowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Władysławowo

Ulica pracodawcy: Reymonta

Numer budynku pracodawcy: 30

Profil działalności pracodawcy: TRANSPORT LĄDOWY

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

Kierowanie autobusem na trasach międzynarodowych, w tym na Ukrainie, sprzedaż biletów, dbanie o czystość w autobusie, kontrola ważności biletów, zaopatrzenie auta w paliwo i inne płyny.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 400 PLN

prowadzenie autobusu komunikacji miejskiej i obsługa pasażerów
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Kraków (małopolskie)

KUCHARZ - od 3 500 PLN

Samodzielne gotowanie
P.P.H.U. " PRZEMYK" Tadeusz Okulski - 2016-02-22 - Władysławowo (pomorskie)

Przewóz osób
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Prudnik (opolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, dbanie o czystość miejsca pracy, obsługa klienta
FHU "TAMI" Tamara Mierżwińska - 2016-10-27 - Puck (pomorskie)

HANDLOWIEC (POWER II) - 997,4 PLN

Przygotowywanie ofert handlowych. Obsluga klientów. Wystawianie faktur, umów, kontraktów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Dębogórze (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ BIUROWYCH - od 1 500 PLN

Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych
Biuro-Clean - 2017-01-04 - Dębogórze (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 200 PLN

transport pasażerski
ARRIVA BUS TRANSPORT POLSKA Sp. z o.o. - 2017-03-13 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

Kierowanie autobusem na terenie Polski.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 12 PLN

Sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej
Firma Usługowo-Handlowa "ORKON" T.Kowalski Kuźnica - 2016-04-05 - Kuźnica (pomorskie)

kierowanie pojazdem i utrzymaniem czystości samoszodu
Książek Jacek Usługi Autokarowe i Pośrednictwo Handlowe - 2016-04-11 - Łaskarzew (mazowieckie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

przewóż gości hotelowych
J.W. Construction Holding S.A. Hotel "Czarny Potok" - 2015-12-02 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

SZYCIE PODUSZEK I FARTUSZKÓW
"BEATA" BEATA DETTLAFF - 2017-01-23 - Strzelno (pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 000 PLN

nauczanie przedszkolne
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Żelistrzewo (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - 2 500 - 2 800 PLN

obsługa lini regularnej
Inter-Trans Bis Dorota Kobus, Lucjan Kobus - 2016-01-19 - Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

Montowanie instalacji elektrycznej w budynkach.
PALLAS SP. Z O.O. - 2016-12-01 - Puck (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 000 PLN

Przewóz dzieci do szkoły w Skalbmierzu,wyjazdy okolicznościowe,wycieczki.
F.H.U. MAJ-BUS Maj Danuta - 2017-02-08 - Miechów (małopolskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 3 250 PLN

Kierowanie autobusem. Miejsce wykonywania pracy: PKS Poznań - węzeł Lwówek lub Grodzisk Wlkp
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Poznaniu S.A. - 2017-01-25 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 850 PLN

przyjmowanie rezerwacji od gości na pobyt w Domu Wczasowym WAM oddział Rewita w Juracie
DW WAM SP.ZO.O. O/WDW JURATA - 2017-02-28 - Jurata (pomorskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 2 300 PLN

Przewóz osób na trasie Leżajsk - Rzeszów - Leżajsk
Podkarpacki Express Przemysław Flis - 2016-10-07 - Wola Zarczycka (podkarpackie)

SERWISANT ZABUDÓW SAMOCHODÓW SPECJALNYCH - od 1 850 PLN

Obsługa serwisowa zabudów samochodowych specjalnych (śmieciarek, zamiatarek). Wymagania: wykształcenie średnie - mechaniczne, spawalnicze, metalurgiczne, zmysł techniczny, umiejętnośc spawania gazowego i elektrycznego w osłonie gazów będą dodatkowym atutem, gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B, znajomość branży komunalnej bedzie dodatkowym atutem. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: rekrutacja (at) zoeller.pl
Zoeller Tech Sp. z o.o. - 2016-09-02 - Rekowo Górne (pomorskie)

KELNER-BARMAN - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w restauracji.
RESTAURACJA "NEPTUN" - 2016-08-11 - Puck (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 750 PLN

Praca w przetwórstwie rybnym.Bezpłatny dojazd (zapewniony bus)
INTERKADRA - 2015-12-23 - Zdrada (pomorskie)

MONTAŻYSTA STOLARKI PCV - od 12 PLN

Obsługa elektronarzędzi, obsługa maszyn w lini produkcyjnej.
F.H.U.P. ORION - 2016-02-12 - Puck (pomorskie)

SPRZEDAWCA LODÓW - od 9 PLN

Sprzedaż lodów.
RESTAURACJA "NEPTUN" - 2016-02-26 - Puck (pomorskie)

przewóz pasażerów autobusu zgodnie z rozkładem jazdy na wyznaczonych trasach w komunikacji krajowej (teren wojew. podkarpackiego), sprzedaż biletów, zabezpieczenie samochodu, dbanie o stan techniczny pojazdu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Przemyśl (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 1 900 - 2 100 PLN

sprzedaż - dział mięso wędliny, nabiał, warzywa- owoce, dział ogólnospożywczy
ALMA MARKET S.A. - 2016-06-01 - Dębogórze (pomorskie)

Wybierz miejscowość