Praca KIEROWCA AUTOBUSU Kozienice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: przewóz osób

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: KIEROWCA AUTOBUSU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kozienice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kozienicki

Zawód: kierowca autobusu

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Zdziczów 1, 26-900 Kozienice, powiat: kozienicki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: kozienicki

Gmina pracodawcy: Kozienice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kozienice

Ulica pracodawcy: Zdziczów

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierowca autobusu

Podobne oferty pracy

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie wizytowych sukienek i żakietów z dodatkiem ozdób ręcznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Łęczyca (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ksawerów Stary (mazowieckie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dębowiec (wielkopolskie)

TAPICER - od 2 200 PLN

pomoc tapicerowi
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Łazy (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa sali i imprez
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Spała (łódzkie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Mszana Dolna (małopolskie)

GONIEC - 997,4 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Sejny (podlaskie)

BROKER INFORMACJI - od 16 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji na polecenie przełożonych z Chin, sporządzanie raportów i baz danych klientów potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie obiektów i terenów wokół obiektów
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ I ANALIZ - 997,4 PLN

Obsługa komputera, obsługa urządzeń biurowych, rozliczanie kart drogowych - pomoc, rozliczanie zużytych materiałów, obsługa spotkań.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KOSMETYCZKA - od 1 387,5 PLN

- stylizacja paznokci,- stylizacja rzęs,- pedicure,- zabiegi na ciało.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KUCHARZ/KUCHARKA - do 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, wydawanie dań, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK HALI SORTOWANIA I KONFEKCJONOWANIA - od 13 PLN

praca przy sortowaniu, pakowaniu, ważeniu owoców i warzyw, przeniszenie skrzynek, utrzymywanie miejsca pracy w porządku i czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bronisze (mazowieckie)

SERVICE DESK AGENT (KONSULTANT DS. IT) - od 3 950 PLN

Obsługa klienta w języku francuskim i włoskim. Rozwiązywanie problemów z zakresu IT.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN SZWALNICZYCH- PRACE INTERWENCYJNE EFS RPO - od 1 850 PLN

Łączenie, zszywanie, obszywanie gotowych elementów i łązenie w całość ubrań roboczych.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Szprotawa (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

zawowodwe w kierunku gastronomicznym
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Odolanów (wielkopolskie)

STAŻ - FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć grupowych, zabiegi rehabilitacyjne, masaże, praca indywidualna z pacjentem, przeprowadzanie ćwiczeń leczniczych, planowanie przebiegu terapii-dobór ćwiczeń
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 16 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów chińskich, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - 997,4 PLN

Obsługa COREL, obsługa lasera UNIVERSAL 3.6
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA/KASJER/EKSPEDIENT - od 10 PLN

Sprzedaż towarów, obsługa klientów, ekspozycja.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

obsługa kasowa klienta, sprzedaż produktów bankowych
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Libiąż (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa i innych artykułów spożywczych, zamawianie towaru, przygotowanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bolków (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Łyse (mazowieckie)

REFERENT DO SPRAW PODATKÓW - 997,4 PLN

weryfikacja prawidłowości formalnej składanych zeznań rocznych oraz weryfikacja prawidłowości wartości rynkowych w podatkach
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Kwidzyn (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH - 997,4 PLN

Specjalista do spraw zamówień publicznych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Łódź (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, wykładanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Grójec (mazowieckie)