Praca KELNERKA Drobin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Drobin, powiat: płocki, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa imprez okolicznościowych,robienie zamówień produktów do baru.Godziny odbywania stażu: 12:00 - 21:00

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNERKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Drobin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płocki

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Kostrogaj 1, 09-400 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Kostrogaj

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: handel art. spożywczymi i przemysłowymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

REFERENT - PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

redagowanie pism, sporządzanie korespondencji, archiwizacja dokumentacji, obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, kontakt z klientem. Wymagane wykształcenie średnie, staż w administracji, umiejętności interpersonalne, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Mysłowice (śląskie)

MAGAZYNIER (REFUNDACJA KOSZTÓW WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA). - od 1 850 PLN

Rozładunek i załadunek towaru. Wydawanie towaru z magazynu. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Krosno (podkarpackie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Ostrołęka (mazowieckie)

POKOJOWA - do 1 850 PLN

obsługa pokoi-utrzymywanie czystosci
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Przasnysz (mazowieckie)

SALOWA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Włodawa (lubelskie)

GLAZURNIK - od 1 750 PLN

Prace wykończeniowe w zakresie glazurnictwa
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Ściejowice (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 950 PLN

Diagnozowanie, naprawa i konserwacja pojazdów samochodowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wrocław (dolnośląskie)

SZTUKATOR K/M - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Myślenice (małopolskie)

KELNER-BARMAN - od 2 050 PLN

obsługa klientów baru i restauracji
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ASYSTENT HANDLOWCA - od 1 850 PLN

pomoc przy wyszukiwaniu i obsłudze kontrahentów z Wietnamu
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności rodzaju, ilości i jakości towarów z dowodem nadania otrzymanym od dostawców, przechowywanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DZIAŁU KSIĘGOWOŚCI - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, prowadzenie spraw kadrowych, naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie podatków, kontakty z ZUS i US
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mława (mazowieckie)

INŻYNIER OPROGRAMOWANIA - od 7 000 PLN

Rozwój oraz wdrożenie różnego typu programowania o różnej funkcjonalności w zależności od wymagań, zarządzanie poszczególnymi etapami projektu tworzenia programowania, wspieranie zespołów projektowych i raportowanie do menedżera projektu, identyfikacja potencjalnych problemów oraz przewidywanie metod ich rozwiązania
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zapoznaie się z procedurami ORANGE POLSKA,współudział w przygotowywaniu prezentacji,współudział w przygotowywaniu ofert dla klientów,przygotowywanie dokumentacji dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Leszno (wielkopolskie)

POKOJOWA - do 2 000 PLN

sprzątanie pokoi w pensjonacie, przygotowywanie śniadań w formie bufetu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 500 PLN

CZYTANI ERYSUNKÓW TECHNICZNYCH, SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH METODĄ TIG, 135,136WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, STAŻ PRACY 5 LAT, UMIEJĘTNOŚC SPAWANIA 135,136,TIG
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Sprzedawanie towaru, obsługa kasy fiskalnej, klienta, sprawdzanie ważności towaru, wycena. Przyjmowanie towaru od dostawcy oraz układanie na regały.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Grupa (kujawsko-pomorskie)

ARCHIWISTA DS. PORZĄDKOWYCH - od 1 100 PLN

porządkowanie zespołu archiwalnego, udostępnianie archiwum, układanie dokumentów wg. sygnatur
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Piaseczno (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- przyjmowanie pacjentów i kierowanie ich do lekarza- układanie kart rejestracyjnych
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Parczew (lubelskie)

WULKANIZATOR (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łasin (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Układanie płytek, obsługa urządzeń do cięcia, skuwanie starych tynków
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kobylin (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

Układanie płytek gresowych na budowie
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Łomianki (mazowieckie)

PRZEDSTWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Przedstawiciel handlowy -WYJAZDY DO KONTRAHENTÓW, POZYSKIWANIE ZAMÓWIEŃ. Wymagania: wykształcenie średnie, pr. jazdy B.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

250S FRYZJER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Radom (mazowieckie)

KONSULTANT CONTACT CENTER - od 1 850 PLN

-realizacja usług sprzedażowych drogą telefoniczną i mailową- telefoniczne i mailowe udzielanie informacji- prowadzenie części procesów rekrutacyjnych droga elektroniczną i telefoniczną- telefoniczna i mailowa obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Przemyśl (podkarpackie)

STARSZY INŻYNIER OPROGRAMOWANIA (SENIOR SOFTWARE ENGINEER) - do 9 667 PLN

Praca na stanowisku Starszy Inżynier Oprogramowania (Senior Software Engineer) wymaga znajomości języka angielskiego w celu kontaktowania się z angielskojęzycznymi klientami spółki, kontaktowania się z organami spółki matki oraz powiązanych spółek w ramach grupy kapitałowej. Osoba zatrudniona na stanowisku Starszy Inżynier Oprogramowania (Senior Software Engineer)ma za zadanie m.in: - projektowanie i rozwijanie aplikacji oraz narzędzi dla różnych klientów, - bieżące wsparcie w zakresie rozwoju i utrzymania aplikacji C#, - budowanie i weryfikacja planów testowych oraz partycypacja w rewizji kodu, -analiza wpływu nowego kodu.
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wrocław (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed