Praca KELNER Złotów kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Złotów (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Kolejowa 11, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Hotele i motele z restauracjami.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy