Praca jarociński - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy jarociński, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 2930 ofert pracy jarociński.

następna strona
MYJKOWY - od 5 000 PLN

mycie hal produkcyjnych
Zakład Przemysłu Mięsnego BIERNACKI Sp. z o.o. - 2020-07-08 - Golina (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 17 PLN

PakowanieUsługa Produkcji FoliiUkładanie rolek z Folią na Paletach
Human Craft Sp. z o.o. - 2020-07-07 - Jarocin (wielkopolskie)

MONTER IZOLACJI TERMICZNYCH - od 5 000 PLN

Praca w delegacji od poniedziałku do piątku; zapewniamy dojazd na miejsce wykonywania pracy oraz zakwaterowanie (obecnie województwo łódzkie). Praca na rusztowaniach, wysokość do 15m (max). Mile widziane doświadczenie w obróbce blach; wymagany dokument potwierdzający kwalifikacje spawacza elektrycznego.
FUH Termet - 2020-07-06 - Zakrzew (wielkopolskie)

FACHOWIEC, POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 600 PLN

MUROWANIE, OCIEPLANIE, TYNKOWANIE
FABIANO-BUD MICHAŁ BŁASZCZYK - 2020-07-06 - Wyszki (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 600 PLN

Szycie elementów tapicerki meblowej według określonych wzorów.
WYTWÓRCZO USŁUGOWA SPÓŁDZIELNIA PRACY - 2020-07-02 - Jarocin (wielkopolskie)

JELICIARZ - od 1 300 PLN

Przygotowywanie jelit zwierząt do produkcji wędlin
Rolex Plus Spółka z o. o. - 2020-07-01 - Jarocin (wielkopolskie)

KIEROWCA - od 3 000 PLN

TRANSPORT KRAJOWY, PRAWO JAZDY KAT.B, MILE WIDZIANE TEŻ KAT.C
PPHU "LARUS" KRZYSZTOF ADAMKIEWICZ - 2020-07-01 - Jaraczewo (wielkopolskie)

PLANISTA- ASYSTENT MENEDŻERA PLANOWANIA PRODUKCJI - od 3 500 PLN

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:•Współtworzenie planu produkcji w oparciu o zamówienia odbiorców,•Kontrolowanie stanu zapasów produktów na magazynie i produkcji w toku,•Bieżący monitoring realizacji dziennej produkcji,•Przygotowywanie raportów z realizacji pokrycia zamówień odbiorców,•Współpraca z brygadzistami pakowni, rozbioru, ekspedycji i handlowcami,•Szybkość, sprawność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,•Umiejętność określania priorytetów,•Dobra samoorganizacja i samodyscyplina,•Praktyczna znajomość Excel’a,•Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym,•Dyspozycyjność, Komunikatywność, Asertywność.
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SP Z O.O. - 2020-06-29 - Golina (wielkopolskie)

KIEROWNIK UTYLIZACJI - od 6 900 PLN

Zakres obowiązków: •kierowanie podległym zespołem pracowników,•koordynowanie prac remontowych,•nadzór nad procesem produkcyjnym,•kontrola jakości produktu końcowego, •planowanie załadunków towaru, •kontakt z firmami zewnętrznymiOd kandydatów oczekujemy:•doświadczenia w zarządzaniu zespołem,•wysokiej kultury osobistej oraz dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu,•umiejętności podejmowania decyzji, przyswajania i przekazywania informacji,•umiejętności tworzenia grafików,•wykształcenia min. średniego,•doświadczenia na podobnym stanowiskuOferujemy:•atrakcyjne wynagrodzenie,•korzystne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 300 PLN

dbanie o mporządek, wykonywanie bieżących napraw wewnętrznych i na zewnatrz obiektu
"AGAT" HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK STANISŁAW STACHOWIAK - 2020-06-26 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 5 000 PLN

obsługa klientów zagranicznych
Luo firma handlowa Tomasz Manyś - 2020-06-24 - Jarocin (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. EKSPORTU NA RYNEK WŁOSKI - od 4 500 PLN

-pozyskiwanie nowych klientów z rynku włoskojęzycznego-utrzymywanie telefoniczne i mailowe relacje z obecnymi partnerami handlowymi pracując stacjonarnie z naszego biura-regularnie poszerzanie wiedzę o naszych produktach, by być profesjonalnym reprezentantem firmy na rynek włoskojęzyczny
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SP Z O.O. - 2020-06-23 - Golina (wielkopolskie)

JELICIARZ - od 2 600 PLN

przygotowywanie jelit zwierząt do produkcji wędlin, praca w brygadzie ukraińskojęzycznej
Rolex Plus Spółka z o. o. - 2020-06-22 - Jarocin (wielkopolskie)

DEKARZ - od 3 000 PLN

prace przy wykonywaniu pokryć dachowych z dachówki, papy wykonywanie konstrukcji drewnianych, stawianie kominów
ZAKŁAD DEKARSKO BLACHARSKI SEBASTIAN KACZMAREK - 2020-06-22 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 600 PLN

wyburzanie, wykonywanie prac wykończeniowych, praca w brygadzie ukraińskojęzycznej
M-BUD Marcin Baranowski - 2020-06-19 - Zakrzew (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 3 800 PLN

Spawanie elementów metalowych
MP-TECHNIK PAWEŁ ŁĄCZNIAK - 2020-06-18 - Witaszyczki (wielkopolskie)

DEKARZ - od 6 000 PLN

zakładanie i remonty dachów
Dekarstwo Posadzkarstwo Leszek Matela - 2020-06-18 - Jarocin (wielkopolskie)

OPERATOR PILAREK DO POZYSKIWANIA TARCICY - 1 057,6 PLN

Zgodnie z programem stażuOrganizatro stażu:STANOS Sp. z o.o.Al. Niepodległości 3063-200 Jarocintel. 62 505 30 90Oferta stażu dla osób bezrobotnych spełniających kryteriaw ramach Programu WRPO (kryteria w zakładce Aktualności - Oferty stażu)
kontakt przez PUP - 2020-06-18 - Jarocin (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 600 PLN

sprzątanie terenów przy nieruchomościach, odśnieżanie (sprzęt firmowy) sprzątanie parkingów
Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o. - 2020-06-18 - Jarocin (wielkopolskie)

P.P.H.U. MATELDACH Miłosz Matela - 2020-06-18 - Jarocin (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 500 PLN

pozyskiwanie zamówień na wyroby, usługi przenysłowe i remonty maszyn
Jarocińska Fabryka Obrabiarek Spółka Akcyjna - 2020-06-17 - Jarocin (wielkopolskie)

PATROSZACZ RYB - od 2 600 PLN

ODŁAWIANIE I PATROSZENIE RYB
PPHU "LARUS" Krzysztof Adamkiewicz - 2020-06-17 - Jaraczewo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 3 450 PLN

zarządzanie podległymi klientami,aktywna sprzedaż, pozyskiwanie nowych kloientów
"AGAT" HURTOWNIA LODÓW I MROŻONEK STANISŁAW STACHOWIAK - 2020-06-17 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWU-DZIAŁ HANDLOWY - od 2 600 PLN

obsługa urządzeń biurowych, znajomość pakietu MS OFFICE, zarządzanie obrorem dokumentów

KIEROWCA - od 2 600 PLN

załadunek i dostarcznie towarów do klienta

PRACOWNIK ZA I WYŁADUNKU - od 4 200 PLN

-ZAŁADUNEK TOWARU, -ROZŁADUNEK TOWARU, -WERYFIKACJA ZGODNOŚCI PRZYJMOWANYCH I WYDAWANYCH TOWARÓW, -PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO WYSYŁKI, -DBANIE O PORZĄDEK NA MAGAZYNIE
ZAKŁAD PRZEMYSŁU MIĘSNEGO BIERNACKI SP Z O.O. - 2020-06-16 - Golina (wielkopolskie)

WAGOWY - od 4 200 PLN

-Ważenie i pakowanie towaru do pojemników, -znakowanie towaru, -przygotowywanie zamówień,

OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO - od 4 200 PLN

– załadunek oraz rozładunek towarów;– transport ładunków;