Praca KELNER Zawiercie kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Zawiercie (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP. Na rozmowę z pracodawcą należy umawiać się telefonicznie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bolków (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w kuchni, mycie naczyń,sprzątanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru, układanie w odpowiednim miejscu, wprowadzanie faktur do komputera, pisanie faktur, doradztwo i obsługa klienta, obsługa kasy, terminala,faksu internetu
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Płock (mazowieckie)

KASJER SPRZEDWCA - od 1 850 PLN

w/ g zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, wagi oraz krajalnicy . Przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, nadzorowanie urzadzeń chłodniczych. Sprawdzanie towarów do przydatnosci, sporzżdzanie listy brakujacych towarów, dbanie o czystość, wykonywanie poleceń pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Gardno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 100 PLN

Prace pomocnicze przy projektowaniu
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta; przyjmowanie/układanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Koprzywnica (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Niemica (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Pajęczno (łódzkie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, odbieranie i księgowanie faktur, obsługa klienta, zamawianie i przyjmowanie towaru, obsługa terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Lubomia (śląskie)

KAJSER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, obsługa dostaw, utrzymanie porządku
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Żory (śląskie)

198U - OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Radom (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

zgodnie z wykonywanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KWIATY I ART. OGRODNICZE - STAŻ - 997,4 PLN

układanie kwiatów w formie wiązanek okolicznościowych oraz stroików światecznych, zapoznanie się z nazwami i pielegnacją kwiatów i krzewów ozdobnych oraz artykułami ogrodniczymi i ich przeznaczeniem; przyjmowanie zamówień, nauka związana z obsługą kasy fiskalnej i terminarza, nauka wypisywania faktur VAT, fachowa obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Trzebinia (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 1 850 PLN

Zgodnie z umową
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Sędziszów Małopolski (podkarpackie)

OPIEKUN MEDYCZNY - 997,4 PLN

1. W zakresie bezpośredniej opieki nad pacjentem opiekun zobowiązany jest do:-pomocy pielęgniarce w toalecie obłożnie chorego, zmianie pozycji, zmianie bielizny pościelowej i osobistej;-pomocy lżej chorym podczas toalety i przy zmianie bielizny;-pomocy chorym podczas toalety i przy zmianie bielizny;-pomocy chorym w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych, pomocy w dojściu do toalety, podanie basenu, kaczki, wynoszenie i opróżnianie pojemników z wydalanymi wydzielinami;- prowadzenie obserwacji i przekazywania spostrzeżeń o pacjencie pielęgniarce dyżurnej;- pomocy w transporcie chorych do badania i konsultacje;-transportu materiałów do badań;-życzliwego i taktownego traktowania pacjentów i ich rodzin;-czuwania nad bezpieczeństwem hospitalizowanych;-utrzymania w czystości miejsca pobytu pacjenta2. W zakresie żywienia pacjentów zobowiązany jest do:- nadzoru transportu posiłków na oddział;- pomocy w rozdawaniu posiłków;-pomocy w karmieniu chorych.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Świebodzin (lubuskie)

PAKOWACZ - 997,4 PLN

Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - SKLEP WIELOBRANŻOWY - od 1 900 PLN

obsługa sklepu internetowego + obsługa sprzedazy w sklepie wielobranżowym
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Chrzanów (małopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łąkie (kujawsko-pomorskie)

927S - KUCHARZ - od 1 850 PLN

sprzedaż fast-food, przygotowywanie posiłków typu fast-food, obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Radom (mazowieckie)

ASYSTENT GEODETY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Sierpc (mazowieckie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 1 850 PLN

Przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami. Porządkowanie stanowiska pracy. Doświadczenie zawodowe gastronomiczne. Pracownicy są szkoleni na miejscu.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Marki (mazowieckie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Wypiek pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olesno (małopolskie)

ODLAKIERNIK - od 2 300 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.Praca na trzy zmiany: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Stalowa Wola (podkarpackie)

1837U MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Radom (mazowieckie)

BARMAN - 997,4 PLN

Obsługa gości w barze restauracyjnym, przygotowywanie mieszanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Płock (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Przedecz (wielkopolskie)

BETONIARZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Zwierki (podlaskie)