Praca KELNER Zawiercie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zawiercie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zawierciański

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
staż "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zawierciańskim (II)" do 29 r.ż. współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV. Kontakt z pracodawcą po uprzedniej weryfikacji i wydaniu skierowania przez doradcę w PUP. Na rozmowę z pracodawcą należy umawiać się telefonicznie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: zawierciański

Gmina pracodawcy: Zawiercie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zawiercie

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Cmolas (podkarpackie)

PRACOWNIK GALERII / MUZEUM-STAŻ - 997,4 PLN

dozór na salach wystawowych w godzinach zwiedzania Muzeum
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zakopane (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - do 925 PLN

- pełny zakres obowiązków wynikający z utrzymania w czystości obiektu
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga kasy fiskalnej, przyjmowanie towaru, obsługa klienta, zapozanie sie z dokumentacja handlową
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kargowa (lubuskie)

ROBOTNIK - do 2 000 PLN

PRACE PORZĄDKOWE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE;
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK/SPAWACZ GAZOWY - od 3 200 PLN

-wykonywanie instalacji gazowych i C.O,-instalacje wodne i kanalizacyjne.
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 760 PLN

Pomoc w dziale sublimacji. Szycie, przygotowywanie: reklam świetlnych, flag, poduszek.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Kraków (małopolskie)

OBUWNIK - SZWACZ - od 2 000 PLN

Szyc ie cholewek na maszynach przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Nowy Targ (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach krajów wschodnich (Rosja, Ukraina, Białoruś, Uzbekistan), budowanie bazy klientów, realizacja planów sprzedaży, przygotowanie ofert, prowadzenie rozmów oraz korespondencji handlowej, raportowanie. Praca na poł etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny i mailowy.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 600 PLN

przygotowywanie potraw wg przepisów w języku wietnamksim
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT DORADCY PODATKOWEGO - KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Prace związane z przygotowaniem opinii podatkowych i księgowych, współpraca z klientami
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Poznań (lubelskie)

STAŻ - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Radliczyce (wielkopolskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Opole (opolskie)

KOLPORTER - od 2 000 PLN

kolportaż ulotek reklamowych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Brzezówka (małopolskie)

SPECJALISTA W ZAKRESIE ROLNICTWA, LEŚNICTWA I MECHANIKI - 1 500 - 1 800 PLN

Specjalista w zakresie rolnictwa, leśnictwa i mechaniki, przygotowanie, instalacja oraz kontrola systemu fertygacyjnego na plantacji borówki amerykańskiej, przeprowadzenie fertygacji oraz innych niezbędnych zabiegów pielęgnacji, instalacja konstrukcji, zadaszeń na plantacji
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Białousy (podlaskie)

POMOC W PIEKARNI - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Lębork (pomorskie)

LEKTOR JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 20 PLN

Prowadzenie zajęć z języka ukraińskiego w formie i metodami dostosowanymi do wieku i potrzeb odbirców. Prowadzenie dokumentacji pracy.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

PRACE PORZĄDKOWE; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWOE,
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

STARSZY REFERENT UBEZPIECZEŃ - od 2 200 PLN

ustalanie wysokości składek ubezpieczeniowych, dokonywanie poboru składek, prowadzenie rozliczeń składek społecznych i zdrowotnych rolników, analiza kart i kont płatników, przygotowywanie decyzji w sprawie należności, , sporządzanie sprawozdań statystycznych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

Budowanie dystrybucji, osiąganie zakładanych przychodów, obsługa handlowa klientów w wyznaczonym regionie, monitorowanie konkurencji
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Tworki (mazowieckie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

praca z dziećmi w wieku 3-6 lat, pomoc w prowadzeniu zajęć, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się dzieci, pomoc na wycieczkach, spacerach oraz na jadalni.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wola Chomejowa (lubelskie)

OPIEKUN/KA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 2 000 PLN

Brak danych
KALINOWE POLA SP. Z O.O. - 2016-03-22 - Kalinowo (lubuskie)

ANANLITYK PROGRAMISTA - od 8 100 PLN

Świadczenie wsparcia systemów na 2 linii (platforma Oracle EBS ERP w kilku strumieniach i modułach), projektowanie i rozwijanie narzędzi monitorujących dla aplikacji funkcjonalnych, zarządzanie incydentami z pierwszej i drugiej linii wsparcia, tworzenie raportu incydentów, ich analiza, określanie przyczyn i działań, które należy podjąć w systemie dziennym, tygodniowym i kwartalnym. Przygotowywanie prezentacji analiz tych incydentów. Osoba na tym stanowisku będzia miała kontakt z: Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence Enterprise Edition, Oracle Forms, SalesForce oraz Operational Support Experience on BPEL, SOA Services Interfaces, Oracle Forms, XML Publisher Reports.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kraków (małopolskie)

Wykształcenie zawodowe, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Syrynia (śląskie)