Praca KELNER Wola Kiełpińska Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Groszkowskiego 3, 05-131 Wola Kiełpińska, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa gościa hotelowego. Obsługa z karty w hotelowej restauracji. Przygotowywanie restauracji i przerw kawowych.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Kiełpińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Serock

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: www.warszawianka.pl

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Hotele i podobne obiekty zakwaterowania

Nazwisko osoby zgłaszającej: Karina Sosińska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*