Praca KELNER Szydłowiec HOTEL OLEŃKA ODDZIAŁ BARAK

RYNEK WIELKI 1, 26-500 Szydłowiec, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów restauracji ( przyjmowanie zamówień, podawanie posiłków, inkasowanie nalwżności)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szydłowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szydłowiecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szydłowiec

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa kas fiskalnych

Nazwa pracodawcy: HOTEL OLEŃKA ODDZIAŁ BARAK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Adres pracodawcy:
26-500 Barak 1A, powiat: szydłowiecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: szydłowiecki

Gmina pracodawcy: Szydłowiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Barak

Adres strony pracodawcy: www.hotelolenka.pl

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szydłowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 3 500 PLN

Obsługa klientów na sali podawanie posiłków. Wymagania: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, rok doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Jarosław (podkarpackie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Leżajsk (podkarpackie)

KELNER - do 1 850 PLN

Obsługa kelnerska klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Konin (wielkopolskie)

Nakrywanie stołów, obsługa konsumenta, wydawanie potraw i serwowanie, mycie naczyń, obsługa maszyn i urządzeń, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, opracowywanie jadłospisów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Piwniczna-Zdrój (małopolskie)

KELNER - do 2 700 PLN

Obsługa gości w restauracji i na przyjęciach, serwowanie potraw i napoi.
PRZEDSIĘBIORSTWO ROLNICZE PHU "PIERWOSZÓW" Sp. z o.o. - 2016-04-04 - Pierwoszów (dolnośląskie)

KELNER - 2 000 - 2 500 PLN

według stanowiska
PARTNERSHIP CATERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-17 - Słomniki (małopolskie)

obróbka warzyw, obróbka mięsa, podawanie dań klientom, dekorowanie sali na przyjęcia, przyjmowanie zamówień, inkasowanie należności, pomoc w wyborze poszczególnych dań, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Gostynin (mazowieckie)

obsługa klienta w restauracji, praca w godz. 12.00-21.00, poniedziałek wolny, potem wg grafiku
ŻAGUŃ JERZY Zakład ogólnobudowlany - 2016-04-18 - Radomierzyce (dolnośląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

kelner
TANKPOL R. Mosio i Wspólnicy Sp.j. - 2016-10-05 - Szczucin (małopolskie)

KELNER - od 1 000 PLN

przygotowywanie sal konsumcyjnych, wykonywanie czynności związanych z obsługą gości
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Istebna (śląskie)

Praca na stanowisku kelnera.
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Kraków (małopolskie)

- poznanie specyfiki pracy,- nauka najnowszych standardów obsługi konsumenta,- poznanie ogólnych zasad podawania, serwowania napojów, - nauka serwowania dań z prawej i lewej strony,- nauka obsługi ekspresu ciśnieniowego,- poznanie podstawowej wiedzy o alkoholach(charakterystyka smakowa,sposoby podawania),- nauka umiejętnego doboru alkoholi do ptraw,- nauka prawidłowego nakrywania stołów(podstawowy i elegancki).
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kalinowo (lubuskie)

wedłus stanowiska
Bar u Niedźwiadków - 2016-10-19 - Ciechanów (mazowieckie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa kelnerska
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 750 PLN

obsługa klienta indywidualnego oraz imprez okolicznościowych,sporządzanie kawy,deserów i deserów
Bistro-Kawiarnia Pizzeria "Pepino" Beata Szczygieł - 2015-12-02 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

KELNER - od 1 950 PLN

Obsługa gości. Praca na umowę o pracę w godz. 7-12 w równoważnym systemie czasu pracy w Kołobrzegu.
Obiekty Sanatoryjno - Wczasowe "PÓŁNOC" Sp. z o.o. (Ośrodek „Phoenix" dawny Chemik) - 2016-04-15 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem; wstępnie kontakt telefoniczny z pracodawcą w godz. 10-20
Restauracja SZAFRAN Andrzej Adamkiewicz - 2016-05-20 - Słupsk (pomorskie)

Prace kelnera
NATURA TOUR Sp. z o.o. - 2016-08-18 - Jastarnia (pomorskie)

Obsluga klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

KELNER - od 2 200 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Praszka (opolskie)

obsługa klienta w zakresie przyjmowania i wydawania posiłków, obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala płatniczego, utrzymywanie czystości w lokalu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Piła (wielkopolskie)

Przyjmowanie zamówień od klientów, przygotowywanie stolików, wydawanie potraw, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

161S - ŚLUSARZ - od 3 000 PLN

wiercenie, gratowanie
MIREX I ZAKŁAD ŚLUSARSKI - 2016-04-06 - Orońsko (mazowieckie)

Obsługa klienta, podawanie posiłków.Kontakt: agencjavip (at) interia.eu
P.H.U. "BARTEX" Mirosław Kumór w Busku-Zdroju - 2016-03-22 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

Przygotowywanie napoi i przekąsek, obsługa gości kawiarni.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kielce (świętokrzyskie)

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Skarbimierz-Osiedle (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed