Praca KELNER ŚNIADANIOWY/KELNERKA ŚNIADANIOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprawna i uprzejma obsługa gości w restauracjach hotelu, przygotowywanie sali współpraca z kuchnią

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: KELNER ŚNIADANIOWY/KELNERKA ŚNIADANIOWY

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: miła aparycja, kultura osobista

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 1 200 PLN

Przygotowywanie potraw kuchni bengalskiej
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 800 PLN

Szycie i wykończenie odzieży
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Żyrzyn (lubelskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

krojczy
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 100 PLN

Szycie wyrobów gotowych z tkaniny i dzianiny na stębnóce, dwuigłówce, overlocku, renderce, obsługa etykieciarki.
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Łódź (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Sławno (zachodniopomorskie)

SZLIFIERZ SZKŁA - 997,4 PLN

Udział i pomoc przy obsłudze i szlifowaniu szkła. Szlifowanie i polerowanie brzegów szyb, matowanie i wiercenie otworów w szybach o określonych wymiarach, mycie i polerowanie tafli szyb.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Bełchatów (łódzkie)

OGRODNIK - od 2 000 PLN

Prace związane z zagospodarowaniem i pielęgnacją terenów zielonych; obsługa maszyn i sprzętu ogrodniczego;
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wronki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Malechowo (zachodniopomorskie)

164U KUCHARZ - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Radom (mazowieckie)

BRYGADZISTA-KOORDYNATOR ORGANIZACJI PRACY PRACOWNIKÓW UKRAIŃSKO-JĘZYCZNYCH(NR 4550) - od 11 PLN

szkolenie nowych pracowników z obsługi maszyn, delegowanie pracy pracowników ukraińsko-języcznym, obsługa maszyn / montaż drabin / kontrola jakości
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Lisi Ogon (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT.C - od 2 100 PLN

załadunek i rozładunek , przewóz artykułów spożywczych ,
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Złotów (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI WOD.KAN.C.O. - od 11,6 PLN

Prace związane z powszechnie znanymi technologiami połączeń w sektorze instalacji grzewczych i sanitarnych, montaż i instalacja grzejników i kotłów oraz urządzeń sanitarnych, praca na terenie Krakowa i okolic.
INERGIS SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK - do 2 000 PLN

Prace przy bieżącym i zimowym utrzymaniu dród i ulic powiatowych nr 2741N-2765N, 1356N w tymczyszczenie czyszczenie nawierzchni jezdni i chodników, usuwanie przeszkód zagrażających bezpieczeństwu ruchu drogowego, doraźne uzupełnienie i naprawa ubytków na nawierzchni dróg i chodników.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

wycinanie elementów drewnianych, łączenie elementów za pomocą kleju, śrub, szlifowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Srebrzyszcze (lubelskie)

prawidłowe przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa klienta w sklepie z materiałami budowlanymi, sprawdzanie kartotek magazynowych, obsługa mieszalnika farb, utrzymanie porzadku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Warszawa (mazowieckie)

OBSŁUGA KLIENTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Radom (mazowieckie)

POMOC ARCHIWISTY - do 1 850 PLN

segregowanie dokumentów, porządkowanie dokumentacji, archiwizacja dokumentów finansowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Chorzów (śląskie)

PROGRAMISTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Opole (opolskie)

STAŻ - REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

staż 1) Opole, ul. Chabrów 117 godziny pracy:8-15.35 lub 12-19.35 sob 8-15.35, lub 2)Borki, Elektrowniana 24 w godzinach 7-14.35 lub 12-19.35 sobota wolna
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Brzezie (opolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - od 1 850 PLN

kadry,place, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Rostarzewo (wielkopolskie)

BETONIARZ - od 2 600 PLN

Praca przy budowie domów, praca na terenie Krakowa oraz całej Polski,
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH- KIEROWCA (OFERTA PO STAŻU) - od 1 850 PLN

naprawa sprzętu mechanicznego, samochody, koparki, prowadzenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII(NR 5280) - od 1 850 PLN

OBSŁUGA AUTOMATU DO LODÓW, DBANIE I CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK MIEJSCA PRACY, SPRZEDAŻ LODÓW
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

Prowadzenie magazynu wyrobów, dostarczanie wyrobów do klientów samochodem dostawczym.
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Sułkowice (małopolskie)

KUCHARZ - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POTRAW W/G MENU KUCHNI INDYJSKIEJ, OBSŁUGA PIECA TANDORI; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA POTRAW KUCHNI INDYJSKIEJ, 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - JANKI - od 1 850 PLN

poszukiwanie kontaktów o ofert w branży tekstylnej w państwach gdzie obowiązuje język urdu oraz angielski, praca od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Janki (mazowieckie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 3 000 PLN

kontrola jakości - badania nieniszczące
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Chrzanów (małopolskie)

OPERATOR MASZYN CZYSZCZĄCYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzenia czyszcząco- filtrującego
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Świdwin (zachodniopomorskie)