Praca KELNER Sochocin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sochocin, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: obsługa klienta w restauracji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sochocin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: płoński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 24.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: płoński

Gmina pracodawcy: Płońsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płońsk

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Restauracja Zielony Zakątek - kuchnia wagi lekkiej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Prace w warsztacie, malowanie linii (drogowych i na hali), mycie przy użyciu myjni parowej. Praca na terenie Śląska, wyjazdy głównie jednodniowe. Praca w równoważnym systemie czasu pracy, głównie w nocy i w dni wolne.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Bielsko-Biała (śląskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

przywożenie osób na stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Poznań (wielkopolskie)

KOORDYNATOR PRAC BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

KOORDYNOWANIE PRAC NA PLACU BUDOWY;WYMAGANIA: WYKSZTAŁĆENIE ŚREDNIE BUDOWLANE, ZNAJOMOŚĆ BRANŻY, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI PRACY, 3 LATA DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - do 1 900 PLN

obsługa urządzeń biurowych oraz drobne prace porządkowe na terenie biura
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gdynia (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Oborniki (wielkopolskie)

OPERATOR ŻURAWIA SAMOJEZDNEGO - od 2 000 PLN

obsługa sprzętu
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW WSPÓŁPRACY Z TURCJĄ - od 1 100 PLN

-nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z tureckimi producentami,-załatwianie ewentualnych reklamacji -wyjazdy w delegacje do Turcji-wyszukiwanie nowych kontrahentów spośród producentów tureckich
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Rzgów (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Fałków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż produktow, przyjmowanie dostaw towarów, fakturowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gotkowice (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Bytów (pomorskie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - od 1 850 PLN

instalacja sieci elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Damasławek (wielkopolskie)

GOSPODYNI DOMOWA - od 1 850 PLN

prowadzenei gospodarstwa, opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNEJ - 1 850 - 2 500 PLN

MONTAŻ INSTALACJI SANITARNYCH
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Mokra Prawa (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Złotów (wielkopolskie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

Czesanie, upięcie , strzyżenie fryzur, koloryzacja, baleyage.Dwie zmiany, 8-16 oraz 12-21
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bożewo Nowe (mazowieckie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - do 2 200 PLN

Pomoc przy oklejaniu szyb, karoserii aut, obsługa sprzętów warsztatowych, utrzymanie porządku miejsca pracy, konserwacja i zabezpieczenie urządzeń po pracy.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Gdańsk (pomorskie)

Obsługa kasy fiskalnej, bezpośrednia obsługa klienta, układanie towaru na półkach (staż w PPHU "Piątek" Stanisław Piątek, Gorzkowice ul. Rynek 1)
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Gorzkowice (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

Zgodnie z zawodemMile widziane doświadczenie
Firma Handlowo-Usługowa BALLAS Mikołajki Iwona Wiórek - 2016-04-04 - Mikołajki (warmińsko-mazurskie)

POKOJOWA - od 2 100 PLN

sprzątanie, obsługa recepcji
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Piaseczno (mazowieckie)

Sprzedaż artykułów BHP.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Legionowo (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

Sporządzanie korespondencji wychodzącej, przyjmowanie dokumentacji i obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

MURARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

wydawanie i przyjmowanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Łuków (lubelskie)

ROBOTNIK BUDOWLANO-DROGOWY - od 1 850 PLN

Wg stanowiska.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Andrychów (małopolskie)

Obsługa klienta, eksponiwanie towarów, uzupełnianie magazynu, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Łosice (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 500 PLN

obsługa klienta, odbiór/wysyłanie e-maili, pomoc przy realizacji zleceń
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Poznań (wielkopolskie)

WYCHOWAWCA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Świdnica (dolnośląskie)

MONTER OKIEN I DRZWI - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Opoczno (łódzkie)