Praca KELNER Strzelin Ambrozja Zbigniew Dudek

Kolejowa 19a, 57-100 Strzelin, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Obsługa kelnerska i barmańska.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzeliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelin

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Ambrozja Zbigniew Dudek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: strzeliński

Gmina pracodawcy: Strzelin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzelin

Ulica pracodawcy: Kolejowa

Numer budynku pracodawcy: 19a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Podobne oferty pracy

KELNER - od 11,56 PLN

obsługa klienta
PIZZERIA VENDETTA Mateusz Janiczek - 2016-05-17 - Świętochłowice (śląskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Kelner
"KARCZMA BIESZCZADZKA" Barbara Mazan - 2017-02-20 - Polańczyk (podkarpackie)

w/g stanowiska
KAMP-POL Sp. z o.o. Hotel Uroczysko - 2017-02-14 - Cedzyna (świętokrzyskie)

KELNER - 1 850 - 4 000 PLN

Praca w restauracji
RESTAURACJA "VIKING" ZASOŃ MARIA - 2016-06-08 - Częstochowa (śląskie)

KELNER - od 1 850 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, mile widziana znajomość języków obcych. Obsługa gości.
ELŻBIETA FILIPIAK CKDS - 2016-09-01 - Orla (wielkopolskie)

obsługa gości indywidualnych w restauracji, zorganizowanych grup oraz imprez okolicznościowych
Paśnik Janina Restauracja "Dworek Mikołaj" - 2016-03-30 - Wadowice (małopolskie)

KELNER* - 2 000 - 3 000 PLN

TITTY TWISTER GRZEGORZ OSTROWSKI - 2016-09-14 - Mrzeżyno (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 950 PLN

zakup i dostawa materiałów budowlanych i wykonczeniowych na prowadzone przez firmę budowy
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Strzelin (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

1. Przygotowanie Sali do przyjęcia konsumentów.2. Nakrywanie stołów do różnych posiłków.3. Przyjmowanie zamówień od konsumentów.4. Doradzanie konsumentom w wyborze potraw.5. Podawanie potraw i napojów.6. Stosowanie zasad przenoszenia zastawy stołowej.7. Rozliczanie kosztów konsumpcji.8. Porządkowanie stołów po posiłku.9. Przygotowanie i podanie posiłku gościom do pokoju hotelowego.10. Komunikowanie się z konsumentami i pracownikami zakładu.11. Przywitanie i pożegnanie gości.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Stężyca (pomorskie)

KELNER - od 2 700 PLN

Obsługa gości, przygotowywanie sali, dbanie o pozytywny wizerunek sali
Dom Wczasowy "VIS" Jadwiga Dzierzęcka - 2017-04-11 - Jastrzębia Góra (pomorskie)

1. Zapoznanie się z ogólnymi zasadami oraz strukturą organizacyjną restauracji.2. Zapoznanie się z menu.3. Obsługa klienta z pomocą starszego kelnera.4. Organizacja pracy na sali i bufecie.5. Poznanie technik barmańskich, metod przygotowywania deserów.6. Przygotowywanie sali przed pracą i po pracy.7. Zapoznanie się z zasadami podawania dań głównych, deserów, przystawek.8. Nauka parzenia różnych kaw.9. Zapoznanie się i pomoc w organizacji sali na przyjęcia okolicznościowe.10. Zapoznanie się z programem komputerowym do obsługi restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Szymbark (pomorskie)

Podawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

Kompleksowa obsługa konsumenta; prowadzenie dokumentacji sprzedaży; przygotowanie sali konsumpcyjnej; przygotowanie sztućców, szkła, porcelany, naczyń, nakrywanie stołów, przyjmowanie zamówień, pobieranie i serwowanie potraw, zmiana nakryć i obrusów, sprzątanie ze stołów i utrzymanie porządku oraz przestrzeganie zasad bhp, ppoż i sanitarno - higienicznych, obsługa przyjęć i klienta indywidualnego.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Zielona Góra (lubuskie)

obsługa gości restauracji.
PPH REYPOL-REJMAK SP. J. - 2017-03-16 - Janowiec (lubelskie)

KELNER - do 12 PLN

Obsługa gości - wydawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 400 PLN

Prace kelnera
DWOREK OSADA WĘDROWCA - 2016-09-06 - Mechelinki (pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

Kelner
kontakt przez OHP - 2017-03-09 - Nysa (opolskie)

obsługa klienta.Kontakt 41 361 87 03
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "EWAN", ul. Ściegiennego 264, Kielce - 2017-04-24 - Kielce (świętokrzyskie)

KELNER - od 1 750 PLN

PRACA KELNERKI
VERBIS BRYGIDA KREMSER-MORAWIEC - 2015-12-02 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

Przygotowywanie sali restauracyjnej, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Chudoba (opolskie)

KELNER - od 960 PLN

Obsługa kelnerska turystów obcojęzycznych.
HOTEL RESIDENCE ŻANETA KAMIŃSKA - 2016-08-05 - Rewal (zachodniopomorskie)

obsługa klienta w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Zebrzydowice Górne (śląskie)

Obsługa gości, przyjmowanie zamówień, serwowanie potraw, przyjmowanie należności od klientów.
P.H.U. "DWOJAK" S.C. - 2015-12-11 - Bełżyce (lubelskie)

Obsługa gości w restauracji
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KELNER* - od 3 150 PLN

pomoc w obsłudze gastronomicznej, nakrywanie stołu, przygotowywanie i sprzatanie sali konsumpcyjnej, pomoc w przygotowaniu bufetów szwedzkich, mycie i poierowanie porcelany, szkła, sztućców
AURAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-02-07 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

Obsługa kelnerska, barmańska, pomoc w kuchni przy posiłkach zimnych i gorących, doradztwo sommelierskie.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Trzebieszowice (dolnośląskie)

obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości, pomoc przy przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

zgodnie z załączonym programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Jeleśnia (śląskie)