Praca KELNER Nowy Dwór Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Indywidualna obsługa gości przy bankietach dla gości zagranicznych, firma obsługuje bankiety w firmach angielskojęzycznych, rosyjskie i ukraińskie stąd niezbędna jest znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i ukraińskiego.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Godziny pracy: 7.00-11.00 13.00-17.00 20.00-24.00System wynagradzania: godzinowyNiepełny wymiar czasu pracy: 20 godzin tygodniowo

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Dwór Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nowodworski

Zawód: kelner*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Data zakończenia pracy: 01.07.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Kelner* (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: ukraiński, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Znajomość obsługi gościa indywidualnego, wysoka kultura osobista.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Słowackiego 6, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Dwór Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy:
Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy

danePracodawcy_nrKraz: 7240

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*