Praca KELNER/-KA Gdańsk Krzysztof Kwiecień

Stanowisko: KELNER/-KA

Wynagrodzenie: do 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa gości kawiarni, przygotowywanie i serwowanie dań i napojów według standardów kawiarni, zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, dbanie o porządek i czystość w lokalu.

Data publikacji: 2016-01-20

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: Krzysztof Kwiecień

Miejsce pracy:
80-831 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa gości kawiarni, przygotowywanie i serwowanie dań i napojów według standardów kawiarni, zapewnienie profesjonalnej obsługi gości, dbanie o porządek i czystość w lokalu.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KELNER/-KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta pracy skierowana do osób niepełnosprawnych.Wymagania: wykształcenie średnie lub zawodowe, dyspozycyjność, orzeczenie o niepełnosprawności. Miejsce pracy: Gdańsk - Śródmieście, ul. Piwna 14/15. Kontakt mailowy: info (at) pikawa.pl lub telefoniczny: 58 304 14 88 ( w godzinach 09:00-15:00, p. Katarzyna Janowicz).

Nazwa pracodawcy: Krzysztof Kwiecień

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016